SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REANIMATOR - TOTALNA REANIMACJA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
arctic_man ale, co czujesz ta za***ista regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
ja, na pewno po pierwszej porcji jak po redbulu. Pełny odlocik

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2009-07-27 22:11:39

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko prosze wykorzystajcie dzialanie Reanimatorai odpowiednio podkrecie cykl treningowy :D

niech dziala na maksa :D!

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Konrado... W sprintach nie jest wskazane stosowanie środków prowadzących do hiperhydratacji (nad-nawodnienia), takich jak kreatyna, gilcerol czy gukoza, tuż przed treningiem czy startem w zawodach. Te - jak mówią sprinterzy - usztywniają. Możliwe, że arginina - tuż przed starem czy treningiem - może powodować spadek ciśnienia tętniczego (działanie NO), co też może być tutaj niezbyt korzystne. No, ale REANIMATORA bierzesz przecież po treningu.

Mechanizmy anabolicznej aktywności argininy opisuję szeroko w mojej książce - "Legalne anaboliki".

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
Ok, dziękuje bardzo za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli konrado1 podsumowujac
Reanimator jak znalazl na zgrupowaniu/obozie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli przetestujesz - to podziel się wrażeniami.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Witam. Ja wiem, ze "De gustibus non est disputandum", ale litosci..... Czy ktokolwiek probowal tego produktu zanim zostal wprowadzony na rynek? Jakies badania in vivo czy cos tego rodzaju? (nie wiem jak to wyglada w branzy odzywek). Od lat korzystam z Panstwa produktow i bardzo je sobie cenie. Ale Boze drogi.... To dla mnie jest nie do wypicia... Coz to za maka? Smak bym jeszcze wytrzymal...ale konsystencja i smak... to za duzo. Dzialanie musialoby byc chyba ultra-spektakularne zeby wytrzymywac te katusze. No a cena najnizsza nie jest, wiec mozna by sie spodziewac czegos sensowniejszego...
Jeszcze slowko o kwestii praktycznej... Na opakowaniu mozemy przeczytac stwierdzenie: "1 porcja (95 g proszku - ok. 180 jednostek miarki OLIMP lub 8 plaskich lyzek stolowych rozpuscic w 350 ml wody)" Teraz konia z rzedem kto mi powie ile to jest 180 jednostek miarki OLIMP. Miarka, ktora znajduje sie w srodku ma po prostu kreski, ale brak jakichkolwiek oznaczen liczbowych. Jesli ktos nie czyta forum to jak ma sobie radzic? 8 lyzek? Zwazylem to na wadze do posilkow i dalekie to bylo od 95 g...

Na koniec zaznacze, ze to nie sa jakies zlosliwe zarzuty. Po prostu bardzo mnie smuci, ze w tak lubianej przeze mnie firmie, ktorej rozwoj obserwuje przez tyle lat pojawiaja sie takie bledy. Ja przezyje te wydane pieniadze, ale niesmak pozostaje (i doslownie i w przenosni...)

Serdecznie pozdrawiam

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Cóż delicja to nie jest chociaż nie jest tak zle ,mącznisty posmak powstaje po waxymize ,ten surowiec juz tak ma .
Prosimy zwracajcie uwage na ilość estrów i dodatków w tym produkcie . Olimp deklaruje ,ze podobnego składu a nawet zbliżonego nie posiada żaden inny podobny produkt .
Powiemy tak ..jesli taki produkt smakuje bardzo wówczas mozna sie zastanawiać ,bo wystarczy pogryzć sobie tabletkę aminokwasowa lub skosztować zawartość kapsułki z estrami aminokwasów aby sie przekonać co psuje smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Gall jedna miarka Olimpu ma 30 jednostek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac 10 kg w miesiac i czy mozna?

Następny temat

Orotan kreatyny

WHEY premium