SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REANIMATOR - TOTALNA REANIMACJA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
napewno nie zaszkodzi, tylko cz to cos da

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak pisal Hot - nie zaszkodzi
ale pomysly sa rozne na smak - np sok owocowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Jak nie ma przeciwwskazań, żeby łączyć R. z serwatką to w takim razie spróbuję. Trochę wanilii, trochę czekolady i da radę :)
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli receptura sie sprawdzi opisz prosze proporcje :D

swoja droga bardzo lubie miks - czekolady z cytryna - czesto laczylem w ten sposob WPC 100% z Carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Też próbowałem miksu czekoladowego białka z cytrynowym carbo i takie połączenie jak dla mnie jest ok. Tylko jeśli chodzi o smak Reanimatora to ciężko to nazwać cytrynowym ... raczej jest to bliżej niezidentyfikowany smak mąki połączonej z kwaskiem cytrynowym :D Ale wiadomo ... kwestia gustu. Ważne żeby dawać mało wody i nie trząść za bardzo shakerem, bo jak się zrobi piana to masakra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli przyjmujesz Massacre z Reanimatorem - sluszna linia

pytanie dodatkowe
jak ciezko/czesto trenujesz?
jak oceniasz w stosunku do Twoich wymagan treningowych Reanimatora ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ja też skapitulowałem. Poprostu dosypuje Reanimatora do innych odżywek po 1 miarce. Gainer, białko, coś czego trzeba większą ilość i 1 miarka. Jedyne wyjście dla mnie.

A tak swoją drogą ten kto myśli, że Reanimator starcza na 3 tygodnie jest w błędzie! A więc wychodzi dużo ekonomiczniej, bo nie ma takiego kozaka co zmęczył Reanimatora w tak krótkim czasie he he

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
a więc dam swoją opinię - nie warto tego kupować skład ok ale przy tej cenie to jakaś kpina biorąc pod uwagę smak który zabija. Coś co smakuje jak mąka z domieszką carbo, ogólnie po wypiciu można zbełtać się a zaznaczam że porcja to ok. 9zł.

moja propozycja:
- porcja vitargo
- porcja białka (np. myofusion)
- animal flex
- bcaa (np. bcaa xtra)

i wyjdziecie na tym lepiej niż na reanimatorze.

zauważyłem że cenami olimp powala a prod. ma dużo słabszej jakości, nie piję tu do reanimatora ale choćby do masakry i białek które w porównaniu do niektórych prod. z usa ni jak się mają. oczywiście niektóre prod. z Olimpa są ok (zwłaszcza prozdrowotne, które z reguły wychodzą dobrze cenowo i skład mają ok np. omega 3)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
temat smakow byl wielokrotnie przerabiany - niestety inne uwarunkowania legislacyjne

Twoja propozycja wskazuje na dobre kierunki komponowania stacku po treningu (zbiezne myslenie z Reanimatorem)

wygoda stosowania przemawia na korzysc R
jednak kwestia smakow jest uznaniowa

Reanimator jak i inne produkty od Olimpa ma duza zalete - zgodnosc z etykieta (w przypadku R dodatkowo wykorzystano najnowsze zwiazki - stad po czesci ow specyficzny smak)

zauważyłem że cenami olimp powala a prod. ma dużo słabszej jakości, nie piję tu do reanimatora ale choćby do masakry i białek które w porównaniu do niektórych prod. z usa ni jak się mają.

prosze rozwin mysl glownie tematu - 'slabej jakosci'
bo chyba mamy rozbiezna opinie

czy miales na mysli smaki czy tez cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
prosze rozwin mysl glownie tematu - 'slabej jakosci'
bo chyba mamy rozbiezna opinie

- chodzi o to że porównując białka Olimpa z prod. firm z USA (miałem NitroTecha, Elite Whey Protein, Myofusion np.) różnica jest kolosalna. Wezmę za przykład Myofusion bo najbardzoej mi podchodzi i jem je teraz oraz Pure Whey Isolate któe również jem. Prod. Olimpa to jakby mąka(całkiem inna konsystencja),a np. Myofusion jest sypke jak cukier, kilka ruchów szejkerem i białko idealnie rozrobione 0 piany, w PWI tak nie jest. W smaku też jest różnica ale to również kwestia gustu i to pozostawię bez komentarza.

Jeżeli chodzi o cenę to różnica kolosalna, gdyż PWI jest dużo droższe co prawda do czysty izolat, ale cena jest zbyt wygórowana jak na moje oko, w stosunku do MyoFusion, które skład zaznaczam ma trochę inny mix (biorę to również pod uwagę)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac 10 kg w miesiac i czy mozna?

Następny temat

Orotan kreatyny

WHEY premium