SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REANIMATOR - TOTALNA REANIMACJA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384


ale fakt z tymi miarkami to od czasow mojej pierwszej odzywki olimpa (1998) zastanawialem sie czemu nie da sie zrobic miarki rownej porcji jak jest w amerykanskich odzywkach lub chociaz bardziej logicznej (sa jakies kreski pisze ml a czy "ml" to jednostka olimpa ?)

nie wspominajac juz o tych lyzeczkach od cellpumpa ;)

aleGRUBY pojechał haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Oczywiście rozumiem. Co nie zmienia faktu, ze nie AZ takiego smaku sie spodziewalem. No coz. Zobaczymy na reakcje innych i wtedy bedzie wiadomo. Mnie jakos wyjatkowo nie podchodzi... Zakladam, ze nie wszystkie suplementy sa swietne w smaku (bo i nie moga byc) ale sa pewne granice, ktorych przekraczac nie chce...
Pamietam jak zachwycalem sie Matrixem z OLIMPU a znajomy stwierdzil, ze tego sie pic nie da. Ciekawy jestem OGOLNYCH opinii, zeby ocena byla nieco bardziej obiektywna (choc wiadomo, ze rozbija sie to o czulosc poszczegolnych podniebien ).

Co do miarki- wiem... ale nie kazdy ma obowiazek tu zagladac albo dzwonic na infolinie. Po prostu zwrocilem uwage na to, ze brakuje konkretnej informacji albo oznaczenia. Przeciez chyba o to chodzi, zeby sie poprawiac. Nie mozna tego robic jesli nie slyszy sie slow krytyki. Tak czy siak- dzieki za informacje.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie no kolega GrUbYgr

wyrazil sie bardzo kwieciscie i obficie to uzasadnil ...

a co do smaku - faktycznie kilka osob rowniez w tym watku (jak i przy Masacra Episode 2 mialo zastrzezenie co co smaku i ew konsystencji - jak pisal Nutrifarm najprawdpodobniej zasluga waxy maize)

ale dzialanie podobnie jak i w przypadku ME2 wiekszosci stosujacych podchodzi
wiadomo jak jest z estrami - tutaj o ile pamietam 'najciekawsza' jest leucyna

jednak smak jest kwestia indywidualna - czesci osob smakowal jesli dobrze pamietam :D

a ci co najciezej trenuja z reguly przelkna wszystko co moze im dac choc troche przewagi - Reanimator ma w tym pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie mozna tego robic jesli nie slyszy sie slow krytyki.

za kazda konstruktywna uwage dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja bym może nawet wypróbował ale cena mnie odstrasza. Póki co wolę popijać growth factor z carbo na treningu i ten sam miks łykać po treningu z magna powerem a trochę później 100g profi whey mass. Po czymś takim następnego dnia mimo solidnej sesji treningowej czuję się jakbym wcale nie ćwiczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
troszke inny produkt - choc lekko podobny

reakcja wskazuje jak przydatne sa mieszanki nastawione na zwiekszenie regeneracji
jak bedziesz mial okazje potestuj prosze Reanimatora i ew prosze podziel sie uwagami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na jesieni zapewne wypróbuję, więc dam znać Jakby nie patrzeć skład Reanimatora jest naprawdę dobry, tylko troszkę ta cena razi choć z drugiej strony patrząc, jeśli trenujemy 3x w tygodniu to pucha za 150zł starczy nam na 5 tygodni - czyli czasowo i cenowo podobnie do np stacków kreatynowych, które ludzie lubią kupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pewnie ze kazdy z nas klientow wolalby cene jak najnizsza
ale coz - zycie :D

zatem czekam do jesieni na relacje :D
i z gory dzieki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac 10 kg w miesiac i czy mozna?

Następny temat

Orotan kreatyny

WHEY premium