SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RANKING (najczęściej polecane)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak swoją drogą - może by ten post zawiesić na górze forum, wtedy byby szybki dostęp dla ludzi, którzy potrzebują takiego info (a jest ich sporo).

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3782
A co z kreatyną Ultimeta podobno jest dobra za nizłą cenę i słyszałem o niej duzo pochlebnych opini.

A i jeszcze jedno czy można by wsadzić do tego posta coś o L-karnitynie bo nie widziałem jaj w zestawieniu.
Generalnie super pomysł SOG 4U

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawieszenie nic nie da bo i tak każdy będzie się chaciał zapytać czy na pewno produkt X jest dobry. A co do Boogie to dobra robota

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Sog dla Ciebie bo kreatyne kupuje i jush wiem jaka hehe thx !!!!!!!

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
mozna by zrobic post ktory bedzie zawiral zestawiaenia roznych prodoktow i ocene w skali od 1 np do 5







...POZDRAWIAM....Q

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Panowie - to była tylko notatka "na brudno". Na pewno da się to sporządzić dokładniej i wydajniej. Tylko po co? Podejrzewam, że podając np. po 5 produktów z każdej półki i tak ominęlibyśmy drugie tyle wcale niegorszych.
Mogłoby to spowodować jeszcze większy chaos u zastanawiającego się nad wyborem. Poza tym, wszyscy dobrze wiemy, że jednemu lepiej wchodzi HiTec- a drugi będzie przekonany o wyższości Olimpu .
I jeszcze na marginesie: nie odbierajmy sobie pracy i przyjemności.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrazy uznania i sog

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie cała idea forum polega na odpowiadaniu 100 razy na to samo pytanie - można czasem komuś przygadać że pyta o rzeczy których pełno w archiwum, ale przecież czasem z oczywistych i banalnych pytań wychodzą najciekawsze dyskusje (szczególnie jak się Olimp skrytykuje - wtedy wkracza...... ten którego imienia aż strach wymawiać)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Lucek nie Booj boba ......pilnooj przetargu

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dwa pomysly
1. natychmiast podwiesic ten post i gdzies co 2tygodnie go odswiezac czyli sprawdzac czy popularnosc ktoregos produktu nie wzrosla wzgledem innych i zmieniac jego miejsce na liscie
2 podwiesic post z wielokrotna ankietą
a)najlepszy gainer
b)najlepsze BCAA
c)najlepsze białko
itd
mi ten post pomogl sie zdecydowac co moze potwierdzic Lalka
sog dla autora!!!!!

MANIJAQ - moderator działu "zdolnosci nadprzyrodzone i cuda"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Które BCAA proponujecie

Następny temat

D-Ribose

WHEY premium