SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RANKING (najczęściej polecane)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
kurza stopa modowie, co z tym podwieszeniem, wiem że don Luciano jest zbyt leniwy, ale nie tylko on jest czerwony w tym dziale...


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie do expertów:panowie mam 3-dyszki i zacząłem zabawę ponownie od kwietnia...wiem ,że mam genetyczne predyspozycje do "dobrego wyglądu" ;)w kwietniu zacząłem ćwiczyć ważąc 78 kg(przy 180cm) a do dnia dzisiaejszego ważę 82kg.aby kolejne podejście nie skończyło się falstartem,wspomogłem się piramidką z metki i na koniec 10 strzałami superka oraz weiderowskim "mega massem 4000" i jest dobrze,te 4 kg które złapałem nie sa napewno wodą po metce.ale o co chcę was zapytać:ponieważ pieniądze nie grają roli,proszę podpowiedzieć mi co mam kupić i jak stosować odżywki i suplementy(niedługo skończy mi sie mega mass ;)za podpowiedź będę cholernie wdzięczny,ponieważ koledzy chodź więksi i bardziej doświadczeni nie chętnie chcą podpowiadać a jak to robią to mam wrażenie,że nie szczerze...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5185
faktycznie ten post powinien byc aktualizowany i podwieszony jako zrodlo wiedzy dla poczatkujacych, choc nie tylko

I ain't a killa but don't push me

One 44, two 45's, 3 loaded clips, 4 niggas roll, one nigga drives
500 Benz, 6 reasons why, This kid should die, We shootin every motherf*cker outside

WITAMINY - ZESTAWIENIE: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109896 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie odnosiło się do "expertów",do "znawców"będzie później ;) wybacz ale nie mam czasu na szukanie odpowiedzi,chcę się tylko dowiedzieć co jest najlepsze bez względu na koszta i jak z tego korzystać,jeśli uważasz,że zaśmiecam forum,to daj nr tel,prościej dla mnie będzie zadzwonić-pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5185
spokojnie, to nie byla odpowiedz na twoje pytanie
wypowiadalem sie na temat rankingu
swoje pytanie napisz jeszcze raz ale jako oddzielny temat, wtedy latwiej bedzie ludziom to zlokalizowac oraz jakos pomoc

I ain't a killa but don't push me

One 44, two 45's, 3 loaded clips, 4 niggas roll, one nigga drives
500 Benz, 6 reasons why, This kid should die, We shootin every motherf*cker outside

WITAMINY - ZESTAWIENIE: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109896 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Po cyklu kreatyna...do tego koniecznie serwatkowa odżywka wysokobiałkowa... oraz jakieś białko nieserwatkowe na noc...przydałby się jakiś antykatabolik...najlepiej BCAA i glutamina.... BCAA przed glutamina po trenigu...napisz coś więcej o sobie i sprecyzuj oczekiwania

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli tym razem odpowiedź jest do mnie ;) to bardzo się cieszę więc czego oczekuję...ważyć nie więcej niż max do 90 kg,trenować solidnie do nadal ;) trazymać fason i wygląd na łowienie "dupeczek";)jeśli idzie o kreatynę,hmb,izolat białkowy,glutaminę itp,to moim zamiarem,pisząc(w niewłaściwym zresztą miejscu)pytanie do expertów,było ,otrzymać informację które suplementy są najlepsze,bądź najpopularniejsze(wykluczając tu,że popularne,bo tanie)jaka baterię mam kupić i jak ją stosować...jeśli mam coś napisać o sobie,to proszę pytać,będzie mi prościej odpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kreatyna - może być Olimp ja bym zastosował pirogronian kreatynowy tej firmy. Białko - też Olimp izolat serwatkowy. Glutamina - jeżeli możesz zamawiać z USA to najlepiej Syntrax - 1 kg, BCAA - może być AAPQ Hiteca, białko nieserwatkowe na noc - Hitec protein 90

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będę wdzięczny VLAD,jeśli rozpiszesz mi te produkty,tzn jak,kiedy w jakiej kolejności i ilościach mam je przyjmować,mam nadzieję iż tytuł experta otrzymałeś nie za fraszki ;)aha dodam,że metę skończyłem jakieś 2 tygodnie temu a ostatni superek w zeszły piątek.mega massa zostało jeszcze ze 2,5-3 kg.podpowiedz proszę kiedy mam zacząć stosować te suplementy które zaproponowałeś no i oczywiście jak.ja dodam jeszcze,że do całości dołączyłem od kwietnia dietę i sam się dziwię jak daję sobie z nią radę,bo gotowany kurczak czy indyk z warzywami rośnie mi w ustach...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kreatyna 5g rano i 5g po treningu.... białko serwatkowe - 30g rano, 30-40 po treningu...i można jeszcze raz w ciągu dnia jeżeli masz za mało białka z diety. Hitec pro 90 - 30g przed snem. Glutamina - 10g rano i 10g po treningu - między porcją glutaminy i serwatki minimum 20 min przerwy - glutamina najpierw BCAA 1 kaps na 10kg wagi ciała tuż przed treningiem wszystko brać od razu. A tytuł experta o niczym tu nie świadczy, każdy może go mieć

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Które BCAA proponujecie

Następny temat

D-Ribose

WHEY premium