SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice shogun...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Trenuję mma, jestem szczupły
Mam zamiar kupno rękawic, do wszystkiego czyli mt, bjj, vale tudo

Co sądzicie o tych rękawicach?
http://sklep.shogun.pl/go/_info/?id=366 - mam kolegę który może mi sprzedać je za 70zł

http://www.allegro.pl/item267286070_nowosc_masters_rekawice_free_fight_mma_vale_tudo.html
Lub te mogę je mieć za 100zł

Możecie zasugerować coś innego, byle nie przesadzić cenowo....:)


Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
mam sklep i sa tam tylko green hille. a zaptruje sie na saveroki. ale najwyżej mocniej zacisne wiązania(sa wizane te saveroki droższe) i jakos bedzie:)

Dzieki za pomoc ZYZ sog poszedł.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Te shoguny są rozmiarem xl, czy mogą one być za duże? powtarzam jestem szczupły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
skad mamy wiedzieć? musisz przymieżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Nie masz gdzies w poblizu sklepu z takim asortymentem ? bylo by najprosciej.

Ja uzywam Green Hilla XL'ek - nie jestem "maly" i sa w sam raz :)

Jak nie masz sklepu w poblizu, a kupil bys xl'ki i byly by za duze, pozostaje wiazanie bandaza pod rekawice za kazdym razem jak bedziesz je zakladac.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Ale według was te shoguny są dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
IMO tak :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Czy Shoguny czy Mastersy obie dobre, lecz ja osobiscie bym stawial na Mastersy. Mialem okazje w nich cwiczyc i bylem w pelni zadowolony. pzdr

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
mam pytanie odnośnie rekawic jakie polecacie do 100zł potrezbuje je do vale tudo i na sparingi dlatego bym chciał zeby dobrze tłumiły ciosy tu prosze o tych co posiadaja co mówia partnerzy.

co myslicie o tych:

http://sarevok.pl/sklep/product_info.php?cPath=25&products_id=57

a i jeszcze mam prośbe do tych co posiadają sarevoki o zmierzenie obwodu reki wyporstownej bez kciuka na wysokości kostek i czy korzystają z owijek i jak leży rękawica.

albo te

http://www.allegro.pl/item269079940_rekawice_do_mma_krav_maga_green_hill.html

te mam możliwość przymierzyć w sklepie ,ale wydaja sie byc dość twarde, też prosze o opinie uzytkowinków i partnerów.

Dzieki


Pozdrawiam


Zmieniony przez - Big_rideR w dniu 2007-11-25 17:48:15

Zmieniony przez - Big_rideR w dniu 2007-11-25 17:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Sarevoki z tego co widac w opisie sa miekkie i w sam raz do treningow.

Green Hille - to te same ktore ja mam, faktycznie sa twarde, na pewno twardsze od tych pierwszych. Chociaz ja uzywam ich na treningach i nikt nie narzeka
Jesli z green hilla to rekawice Royal Green hill sa stosunkowo miekkie i przyjazne dla przeciwnika

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
myślisz ze savaroki będoł dobre, czy ktos mógł by zmieżyc obwód dłoni na wyprostowanych palcach na wysokości kostek bez kciuka.
I czy ktos wogle w nich trenuje.

Zyz mógł bys podać rozmiar swoich green hill-ów i zmierzyc obwód dłoni.

Dzieki

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Big_rideR w dniu 2007-11-25 21:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
nie wiem czy nie dołozyc i nie kupic takich Rękawice
FREE FIGHT MASTERS - GF-3
są droższe ale wyglądają jak by miały więcej wkładu i wyglądają na przyjemniejsze dla partnera.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko zacząć??

Następny temat

MMA niusy

WHEY premium