SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różal Mistrzem Świata

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
ta walka z Cheikiem jest z przed 2 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
RoughBoy masz może tą ostatnią walke z Gulayem??a co do samego Różala to widac że pnie sie coraż wyżej i wyżej, idzie w dobrym kierunku żebyśmy mogli go zobaczyc w finale K1 za pare lat.Kto wie może pokaże coś ciekawego.Nie rozumiem ludzi którzy wypisują że nie ma tam żadnych szans, Różal sprawił już nie jedną niespodzianke to dlaczego nie miałby sprawiac następnych?Sądze że za pare lat jeśli nie zboczy ze swojego toru, sprawi nam wiele radości w naprawde klasowych turniejach i jednocześnie zamknie usta wszystkim krytykom, czego serdecznie mu życze

kilka walk różala w dziale videos
www.k-sport.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
RoughBoy widzisz tylko ja się staram dyskutować, a ty na mnie od razu wyzywasz. Przedstawiłem swoje zdanie, może się myliłem nie wiem, dopóki nie zobaczę jakiejś świeżej walki nie będę mógł skonfrontować tego wszystkiego...
Postaram się looknąć na ostatnią walkę, bo chyba jakieś powtórki gdzieś będą i znowu zabrać głos. Tylko proszę Cię stary wypowiadaj się normalnie...Ja się do twojego poziomu nie będę zniżał.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Dark123 : To jak się do Ciebie odniosłem to był "najniższy wymiar kary".
Wkurza mnie jak ktoś zabiera głos w temacie, o którym albo nie ma wcale pojęcia, albo gdzieś tam, kiedyś coś słyszał...
Ja jeśli na czymś się nie znam, to się nie wypowiadam.
Sam piszesz, że nie widziałeś ostatnich walk. Więc o CZYM TY CZŁOWIEKU SIĘ WYPOWIADASZ ??!?!
Jak można wypowiadać się na temat poziomu zawodnika na podstawie walki z przed 3 lat ( już sprawdziłem ) ?? Człowieku od tamtego czasu Marcin walczył jakieś 28 RAZY !!!! W ostatnich 2 latach stoczył 21 pojedynków z których 20 wygrał ( w tym bardzo dużo z zawodnikami "2ligi K-1" ).
Pozatym co z Ciebie za Polak, skoro nie wiesz co się dzieje w Polsce w sporcie, którym się podobno interesujesz ?
Jeśli wszystkie Twoje wiadomości na temat K-1 są tak pobieżne jak te z "własnego podwórka" to szczere kondolencje.
A jeśli podobno tak się interesujesz tym sportem za granicą, to zapewne czytasz K-1fans.com, kakutougi.info, czy sherdog.com. Przeczytaj sobie co PRAWDZIWI fachowcy mówią o umiejętnościach Marcina.
Zwróć też uwagę, na to że Marcin "wychował" już zawodowego Mistrza Polski MT federacji WBC Muay-Thai. To też o czymś świadczy.
A Twoje informacje o K-1 w Polsce są bliskie zeru.
Co do poziomu wypowiedzi, to nie będę z Tobą na ten temat dyskutował. Bo nie ma o czym. Już napisałem, co sądzę o takich wypowiedziach, których poziom merytoryczny jest bliski zeru, i więcej pisał nie będę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie chce mi się z Tobą gadać, to nie ma najmniejszego sensu. EOT !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
dark123
skończ już, ok?
Ty wogóle słuchałeś jakiegoś wywiadu z nim?? wyglada że nie, bo może byś troszke inaczej spojrzał na sprawę.
Marcin jest samoukiem, niestety nie miał możliwości mieć "profesjonalnych" treningów. wielkokrotnie podkreślał, że sam musi sie o siebie zatroszczyć. ten człowiek zasługuje na ogromny szacunek. jego siła woli i determinacja sa ogromne. Doszedł bardzo daleko, a dodatkowo ma dobrze w głowie poukładane.
to facet zrównoważony i na poziomie. nie jakiś "wypierdek mamuta" robiący dym wokół siebie.
uwierz mi stary że głupoio strasznie brzmią takie wypowiedzi, naprawde odpuść sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Joasia : Data urodzin Marcina 28.07.1978
Dark123 : I oto chodzi, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to siedź cicho. A głos zabieraj w tematach, o których masz pojęcie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 756
hahah ci jakie typy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Joasiu - przecież już skończył na szczęście

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
RoughBoy
bardzo Ci dziękuję.

delly
skończył i owszem, o kilka słów za późno:)
brakuje mi jeszcze żeby napisał , że Nastula jest kiepski bo większość walk przegrał- to jest mniej więcej ten klimat.

Zmieniony przez - Joanna B. w dniu 2007-03-09 22:23:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAKŁADY - PODSUMOWANIE!

Następny temat

Diaz na Maryśce

WHEY premium