SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różal Mistrzem Świata

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Joanna B : Cały czas współpracujemy z SINTYA. Andrei Molchanov, jest u nas dosyć często. Teraz Andrei przygotowuje się do walki z Ranim Berbachi we Francji. Miał tam walczyć Marcin, ale Marcin będzie walczył w K-1 ITALY.
Co do poglądów Marcina, to polecam poczytać wywiady z nim samym. Mówi tam o tym kim jest. Jak sam mówi jest "Słowiańskim Poganinem"... jak administrator pozwoli to zamieszczę linki do wywiadów z Marcinem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
czy ja dobrze zrozumiałem?
" jeśli to prawda o Marcinie, to tylko PLUS dla niego"
to plus dla niego że jest hedonistą czy satanistą??
a tak na marginesie RoughBoy olałeś moje pytanie z 1 strony.Widze że robiłeś HL Różala ( na dailymotion jest ) dlatego pytałem czy masz może ostatnią walke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2665
nie moglem tego tak zostawic jacy to wierni kibice sa w naszym kraju pzreciez kazdy normalny wie ze stopniowo tzreba sie dostac do k1 i moim zdaniem rozal sie dostanie a jak tam mu pojdzie to czas zweryfikuje sport ma to do siebie ze nie da sie przewidziec wyniku do konca, tak jak ktos napisal Rozal caly zcas sie rozwija i oby tak bylo do konca tego mu zycze ,ja tam bardzo go szanuje i mam wielki szacunek ze jako Polak bedzie nas reprezentowal w k1 nie jak niektorzy polacy z paszportami ,fakt ma troche do do popracowania i mysle ze to zrobi i z calego serca zycze sukcesow

"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2665
RoughBoy dokladnie zgadzam sie z twoim postem w 100%
a co do darka to powiem ci tyylko tyle po ch.. piszesz opinie o Rozalu jak nie widziales walki?? a na dzien dzisiejszy niema lepszego zawodnika w Polsce od Rozala taka jest prawda.
a zobaczymy z jaka forma wyskoczy Rozal dajmy przyklad Leko tez nie byl odrazu kosiorem ja wierze ze Rozal cos osiagnie w k1
a co niektorzy widze ze nawet do pogladow juz sie przyczepili hehhehe on ma walczyc a nie ze jego poglady maja byc wzorem . na tej gali przynajmniej 3 chuliganow bym wymienil stadionowych ale to jest naj mniej wazne...
panowie wy powinniscie wierzyc w niego dopingowac go bo wychodzi z Bialo czerwona flaga a nie krytykowac

"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Manikkk
mówiąc najprościej:
kwitesencją satanizmu jest hedonizm. filozofia satanistyczna nastawiona jest na czerpanie maxymalnej przyjemnosci przy użyciu minimalnych środków i poniesieniu jak najmniejszych kosztów.
"mały satanista" jest w każdym z nas.

RoughBoy
bardzo fajnie by było jakbyś linki zamieścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5289
Widziałem tą galę na Polsacie Sport bodajże i szczerze załowałem że mnie tam nie było (na widowni póki co . Wszystkie walki niezłe, zwłaszcza zawodnika z Białorusi (czy nie stał on później w narożniku Rózalskiego?) i oczywiscie Nowego Mistrza. Różal miał przewage, atakował czasami trochę chaotycznie i kilka razy się potknął/pośliznął i zasłużenie wygrał. Ten Turek mnie zawiódł. Nie był strasznie mocno obity a mimo to nie wyszedł do 7 rundy. Chyba, że kamery nie wychwyciły jakiejś kontuzji? Ogólnie to gratki dla Różala za konsekwentne dążenie do celu. RoughBoy - masz jakieś info o ewentualnej walce z Jaroszem?
PS.
Co do poglądów Rózala: to temat nie na to forum. Moga się podobać lub nie (mi się np. nie podobają) ale Różala postrzegać trzeba nie przez pryzmat jego poglądów ale jako wojownika reprezentującego nasz kraj. Podobało mi się jak podczas hymnu Różal i jego promotor chyba trzymali Flagę.
Jeszcze raz gratulacje!

Screw you guys I`m going home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Joanna, widzę, że sporo wiesz na ten temat...
Eggzekutor - dla mnie akurat jest ważne, kto reprezentuje nasz kraj, ponieważ ten ktoś jest jego wizytówką (a więc, w pewnym stopniu, i moją). Natomiast jeśli reprezentuje wyłącznie siebie - to wtedy rzeczywiście jego sprawa. Dla mnie w kazdym razie niemozliwe jest identyfikowanie się z Różalskim. On jest co prawda Polakiem, ale z zupełnie innego świata.


Zmieniony przez - Matrix33 w dniu 2007-03-10 17:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Na tą chwilę nie mam tylko walki Marcina z Gulayem ( czekamy na DVD z Polsatu ). Wszystkie mam w jakości DVD, przerobiłem parę walk i są na naszej stronie www.k-sport.pl - jakość taka, bo brak miejsca na serwerze. Jak znajdę chwilę postaram się umieścić walki w lepszej jakości.
W "ferworze" pomyliłem jeden dzień w dacie urodzin Marcina : powinno być 29.07.1978. sorrki
Marcin zawsze wychodzi z Polską flagą przy Polskim Hymnie. Zawsze. Tak w Polscacie widziałeś Marcina i Tadeusza Kopcińskiego , menadzera, promotora, sponsora a przedewszystkim przyjaciela Różala.
Co do walki z Łukaszem, to być może spotkają się w finale K-1 Polska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Matrix : Tu nie chodzi, żeby się utożsamiać z tym czy innym zawodnikiem. Chodzi o szacunek do pracy włożonej w to by być tym kim się jest. W tym wypadku chodzi o szacunek dla zawodnika-samouka, który został Zawodowym Mistrzem Świata.
Oskarżanie go o brak umiejętności o wypowiadanie się na temat jego "niskiego" poziomu na podstawie JEDNEJ walki z przed 2 lat, jest totalnym brakiem szacunku, zarówno dla tego zawodnika jak i wszystkich ludzi z nim współpracujących i zawodników z którymi walczył.
Jakby mi Dark123, napisał, że nie lubi Marcina bo to, to, czy tamto, to OK ! jego sprawa. Tego tematu by nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Ależ RoughBoy, ja przecież rozumiem Ciebie, a nawet zgadzam się z Tobą w TEJ kwestii. Moja wypowiedź nie była krytyką Ciebie, lecz bardziej moim przemyśleniem na temat "Życiowa postawa zawodnika i jej wpływ na odbiór przez fanów".
Tak więc, by podsumować moją wypowiedź:
- dla Różala jako zawodnika - respekt za samozaparcie i osiągnięcia
- jako człowieka go nie znam, więc nie mam prawa się wypowiadac w tej kwestii
- jeśli chodzi o eksponowany przez niego światopogląd, to jest on ewidentnie sprzeczny i niezgodny z moim, więc nie chce się z nim identyfikować.
Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAKŁADY - PODSUMOWANIE!

Następny temat

Diaz na Maryśce

WHEY premium