SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 415
Witam!
Mam pytanie nast pyt:
Od jakiegos czasu robie spiecia posladkow w lezeniu. Praktycznie po kazdej serii, gdy juz sie podnosze czuje bol w krzyzu o roznym natezeniu...;/ Cwicze mm posladkowe, poniewaz mam lordoze, a jest to jedna z grup miesni ktora trzeba przy tej wadzie wzmocnic.

Wydaje mi sie ze bol moze byc powodowany, przez nadmierne zwieranie sie kregow w odcinku ledzwiowym podczas spiecia,czyli po prostu poglebianie lordozy ledzwiowej...czy to mozliwe?!

jesli nie, to jaka moze byc inna przyczyna takich bolow?

Bede wdzieczny za odpowiedz kogos kto orientuje sie w temacie:)
z gory thx za odp...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
Według tego co mówi nasz gosc na Korektywie, to nie rub nic na sile bo mozesz cos pogorszyc, jesli czujesz mocny bol znaczy ze cos nie tak i lepiej daj sobie w tym dniu i kolejnym odpoczynek. Powoli starannie cwicz. Co do Twojego zacierania sie , to uważam ze nie gdyż wtedy miałbys naprawde duzy problem, a to sporadycznie występuje, wiec napewno to Ci nie dolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 415
dzieki za odp!:)

hmm wlasnie tez tak mysle, ze lepiej odpuscic jak cos boli,tylko problem w tym ze to nie jest jakas tymczasowa kontuzja tylko po prostu bol po kazdym cwiczeniu ;/ a szkoda mi rezygnowac z cwiczenia, gdyz nie znam lepszego cwiczenai na mm.posladkowe w warunkach domowych:)

jak pisalem o zwieraniu kregow,to nie chodzilo mi o zadna chorobe tylko o to, ze kregi moga mi chwilowo mocniej naciskac na krazki miedzykregowe podczas kazdego spiecia. Cos takiego jak przy nieprawidolowym treningu mm.brzucha,gdy pracuje m. biodrowo-ledzwiowy i powoduje powiedzmy "cisnienie" w ledzwiowym odc kregoslupa...

Ale z drugiej strony to jest sprzeczne z logika, bo przeciez mm.posladkowe prostuja staw biodrowy, wiec sam jzu nie wiem od czego moze byc ten bol... moze ktos ma jeszcze jakies pomysly?:)

bede wdzieczny za wszelkie odp:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING SIŁOWY

Następny temat

Problem

WHEY premium