SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Mam kilka pytań.

1. Zacząłem chodzić do szkoły (niestety) i nie bardzo wiem co najlepsze bedzie na sniadanie. Wiadomo, że jem kanapki ale czy dobre to na masę? Chyba nie...Lepiej jesc w domu (np. musli) czy w szkole rano?
2. Co najlepiej jesc przed i po treningu? Powiem, że ryżu mam już dosc dzis zjdałem budyn przed i jajka po z chelebem z serkiem.
3. Jak to jest z jedzeniem przed spaniem? Wcinać białko? I czy przez to, że jem przed snem mogę mieć kłopoty z zasypianiem? Bo niestety czasami mam i sie nie wysypiam.
4. Co ogolnie jesc na mase? Chodzi mi o jakie produkty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
1.Rano na śniadanie jedz płatki owsiane + mleko + orzechy + rodzynki + jajka.
2.Przed zjedz węgle złożone o średni IG czyli kasza/ryż brązowy + białko czyli pierś/ryba
3.Na noc białko + tłuszcze, żadnych węgli
4.Zdrowe i nieprzetworzone produkty

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
3.Tak,przed snem potrzbne jest bialko,zeby zminimalizowac palenie miesni w czasie snu (dobry jest twarog-powoli sie wchlania)
4.Jak w kazdej diecie-zdrowe,pozywne,malo przetworzone produkty tylko najczesciej z wieksza iloscia weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
1. Musli dobre?
4. Czyli jakie produkty np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
zapomniałem
po treningu zjedz np ziemniaki/biały ryż + białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Biały ryż + białko - jakie?

W ciągu dnia moge np wypic sobie jogurt do picia? Zjeść jakas drozdzowke? Jakiegos banana? Z czym najlepiej robic kanapki do szkoly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Białko:(po treningu)
-mięso(najlepiej białe)
-ryby

Jogurt możesz wypić, drożdżówki odpadają. Kanapki możesz zrobić z twarogiem, jajkiem itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do gainera

Następny temat

Pomoc w diecie

WHEY premium