SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnosnie wykonywania cwiczen.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Witajcie, mam pytanie odnosnie tego czy jak robie dajmy np. klatke , to mam robic jedno cwiczenie 5 serii i potem drugie 5 serii i trzecie 5 serii czy lepiej przeplatac np. rozpietki z wyciskaniem na prostej lawce i tak 5 serii ?? I czy dziala to tak samo przy kazdej innej partii ? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Spróbuj między ostatnimi seriami zrobić mniejszy skok ciężaru, może wówczas aż tak te powtórzenia nie spadną. Bo czasem zbyt duże zmniejszenie ilości powtórzeń daj złudne wrażenie progresji.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Co chcesz wiecej wiedziec co ? Pytam czy robic jedno cwiczenie po drugim czy przeplatac. Wszystko dotyczy jednej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Staż, wzrost, masa, wiek, dieta. Powiesz, to odpowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Napisze tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Staż: okolo 6-7 miesiecy. Wzrost 180cm. Waga 68kg. 18 lat. Stosuję diete tluszczowo bialkową z weglowodanami okolo treningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
To powiem Tobie tak. Generalnie, to różnicy pewnie dużej nie ma, poza tym, że ja czasami przeplatam ćwiczenia, aby zmienić bodziec dla mięśni. Generalnie najcięższe ćwiczenia robię w seriach na początku. Później schodzę do tych lżejszych. Jak efekty po tych 6-7 miesiącach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
DamianKalar
Witajcie, mam pytanie odnosnie tego czy jak robie dajmy np. klatke , to mam robic jedno cwiczenie 5 serii i potem drugie 5 serii i trzecie 5 serii czy lepiej przeplatac np. rozpietki z wyciskaniem na prostej lawce i tak 5 serii ?? I czy dziala to tak samo przy kazdej innej partii ? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam !


Wszystko zależy na jakim stopniu zaawansowania jesteś bo na początku dopóki nie opanujesz perfekt techniki to nie ma co się bawić w przeplatanie czy serie łączone poszczególnych ćwiczeń. Myślę, że spokojnie możesz robić na razie ćwiczenie po ćwiczeniu i wyciągniesz z tego zadowalające efekty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Silowo ok , ale estetycznie niby sa ale nie za duze, ale jak na 6 miesiecy to nawet nawet ok. Przy tym ja nie zbijam tkanki tylko chce dobic do 70 kg i trzymac wwage i robic sucha mase miesniowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 228
Btw ja wykonuje cwiczenia na przemian jak cos wlasnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia NOGI Problem.

Następny temat

Dieta na masę ekto

WHEY premium