SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o wywalony brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nurtuje mnie sprawa dużego brzucha, ogólnie u mnie jest to też sprawa fatu (ale ponoć dużo go nie ma wg. Konia). Jednak widzę, że to dość popularny problem. Chciałbym dalej masować i nabrać sporych wymiarów ale bez czegoś takiego jak ma np. koksu:





Rozumiem, iż na 2 foto mógł być po redukcji ale to co jest teraz to nie jest chyba taka ilość fatu?

Czy można ograniczyć rozrost brzucha na masie jakoś? Wiem iż albo redukcja albo masa, ale chodzi mi o to by on nie rósł i nie wypychał się? Aeroby w DNT? Czy jakiś inny sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
W taki bęben to się i nawet 10 stejków zmieści

Swoją drogą duża ilośc żarcia też ma na to jakiś wpływ i tak jak koniu pisał sterydy...

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2012-05-12 16:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
odstaw sterydy to brzuch wróci do normy!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Koniu 90% ludzi co chodzi na siłkę bierze? Koksu może i tak, ale to tylko przykład. Ogólnie zwracam uwagę na "wysportowanych ludzi" od czasu gdy zacząłem ćwiczyć i dużo osób ma brzuch na równo z klatą albo bardziej wypięty - co w "dopasowanych do ciała" koszulach wygląda dziwnie, w przeciwieństwie do dużych barów, pleców i łap.

Zastanawia mnie jak niektórzy robią by mieć taki brzuch:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a czy 90% ludzi wygląda jak koksu? lub czy chociaż te 10% "jakoś" wygląda? Bo ja dobrze wyglądających widuję 1,max 3 na całą siłownię, a trenowałem na niejednej - mówimy tu o dobrej masie i estetyce sylwetki. Reszta to chudziny, albo ludzie o wysokim zatłuszczeniu, więc masz odp, skąd u nich brzuch.

Przyczyn wydętego brzucha co prawa może być, wiele od wad postawy, bo źle dobraną dietę, ale w przypadku pierwszego obrazka są temu winne saa. No i u Ciebie wydętego brzucha nie widać.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-05-10 10:01:43

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 481
Podpinam się do pytania.
Ćwicząć słyszę na okrągło 2 tezy:
1- budując mase rosnie wszystko brzuch tez i nie ma szans na piękny ABS bo zaleje go tluszczem
2- na redukcji palisz wszystko rowniez miesnie i ciezko o zrobienie ABS.

Wiec gdzie jest złoty środek na to aby zrobic piękny ABS i w miarę wyrzeźbić mięśnie ? nie chodzi Mi o 50cm w łapie itp.
tylko o estetyczną sylwętkę jak to ma miejsce u mezczyzn w Men`s Health.

dlatego pytam, poniewaz trenuje teraz 6 miesiecy na redukcji , biegajac, robiac bardzo wyczerpujace cwiczenia na brzuch, trenujac bardzo dobrze technicznie na wszystkie partie miesni pod okiem trenera, zakwasy sa po kazdym treningu na dana partie miesni.
A warstwa tluszczu na brzuchu jak byla tak jest.
nie mowie o duzym brzuchu (ktory miałem 6msc temu) ale o dobrze zbudowanym z widocznymi miesniami gdzie dolne partie przykryte sa lekka powloka tluszczu z ktora bardzo ciezko Mi zzucic.

Wiem ze to tez troche z Mojej winy od czasu do czasu paląc papierosy i raz na miesiac wypijąc flaszke wódki ze znajomymi.
Ale to nie powinien być tak kosmiczny problem w zżuceniu 2-4cm brzucha...

Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Pomijając przypadki naturalnie bardzo niskiego bf, dążąc do ciągłego rozwoju idealną formę ma się tylko przez kilka/kilka naście dni po jej osiągnięciu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Czyli co Ci kolesie się katują specjalnie, fota na okładkę i potem im znów bęben rośnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 481
Koniu151
Pomijając przypadki naturalnie bardzo niskiego bf, dążąc do ciągłego rozwoju idealną formę ma się tylko przez kilka/kilka naście dni po jej osiągnięciu.


tak to prawda, postaram sie zwiekszyc intensywnosc treningow i biegów i po msc czasu po moich doswiadczeniach postaram sie opisac efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
przed sesjami zdjęciowymi są specjalne przygotowania, zmniejszenie poziomu wody do minimum, uzyskania max pocięcia, jelita maxymalnie próżnione, na co dzień/pomijając już udział fotoszopa(np koledze poprawili brzuch do 0 poziomu tłuszczu, ale o ramionach już zapomnieli )/ raczej nikt tak nie wygląda. Bęben niekoniecznie rośnie, ale nie wygląda tak cały czas.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-05-11 13:49:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
I potem ryje to psyche normalnym kolesiom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
psychę to ryje najbardziej pannom - koledzy wyglądają jak średniej klasy zawodnik kulturystyki klasycznej, który przecież jest fuj i be, ale wystarczy dodać jeansy i zrobić fotkę na czarno biało i kisiel w gaciach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiennik posiłków

Następny temat

Dieta na redukcji i pytań kilka.

WHEY premium