SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2241
Witam! Jest sprawa. Czy ktoś obeznany z tematem móglby ocenic moj rozkład treningów? Wyglada to tak:
Poniedziałek:Plecy
Wtorek: MMA
Środa: Nogi, łydki oraz bicotriceps
Czwartek: Wolne
Piątek: Klatobary
Sobota: Kickboxing/boks
Niedziela: Wolne

Nie chodzi mi o pomoc w doborze cwiczeń, ale o to czy grupy mięsniowe sa dobrze rozłożone. Mam masywne nogi i nie chce zeby sie powiekszaly, zwłaszcza, ze juz mam dysproporcje (mam waskie obojczyki, a w miare szeroką talie i biodra), wiec je cwicze dość lekko (3 serie siadów, 2 serie na suwnicy, 2 serie wyprostów i 2 serie uginań- wszedzie duza liczba powtórzeń), dlatego tez pozwolilem sobie wstawic w ten dzień bic z tricem w superseriach. Brzuch robie na treningach SW.
Celem moim jest zdobywanie masy mięsniowej. Diete mam ulożoną w maire ok, w skrócie 300 gram białka (licze tylko te pochodzenia zwierzęcego), okolo 450 gram węgli i 100 gram tłuszczu. Mam 190 cm wzrostu i waze obecnie 99 kg, z czego mysle ze 2-3 kg to woda, bo aktualnie biorę kreatyne mono. Myslalem zeby środowy trening rozbić na 2 cześci tj. środa nogi, czwartek bicotriceps. Boje sie jednak, że jeden dzien regeneracji (niedziela) to za malo zeby miec przyrosty, co więcej zastanawia mnie czy w ogole nie zrezygnować z SW. Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.

Proszę zapoznać się z tematem:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21968
jeden dzien regeneracji (niedziela) to za malo zeby miec przyrosty, co więcej zastanawia mnie czy w ogole nie zrezygnować z SW - wszystko jest kwestią priorytetów, a z tego zdania jasno wynika, że SW są tylko dodatkiem do siłowni. A jeśli tak, tą oczywiście są zupełnie zbędne.

Ale przede wszystkim - jak Expert, ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu + xplode creatine

Następny temat

clubbell

WHEY premium