SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o rower???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kif_anka z działu Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 319
witam
od kilku dni zastanawiam sie nad zakupem roweru do ćwiczeń w domu.
Interesuje mnie kwestia czy lepiej zakupić rower "zwykły" czy magnetyczny.
Budżet jakim dysponuje to 250 zł.

Może ktoś doradzić co za tą cenę kupić???

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
Allegro sie klania. Ceny rowerow magnetycznych zaczynaja sie mniejwiecej od 200zl, wiec powinienes cos tam znalezc ciekawego.

Tak na marginesie nie ten dzial

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Po pierwsze! Czy aby na pewno chcesz mieć rower w domu? Czy nie lepiej kupić karet na siłownie? Nie wiesz na pewno, ale 80% zakupów wyposażenia areobowego do domu kończy jako zbieracz kurzu.
Wiec lepiej kup za tą kasę karnet na siłownie na 5 miechów z góry to będzie motywacja żeby używać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 319
ćwiczylem na siowni ale niedawno wykryto u mnie nadcisnienie i od 2 miesięcy biegamn lecz ostatnio pogoda zqaczyna mnie troszke meczyć, ciagłe deszce nie daja pobiegac dlatyego stwierdzilem ze kupie rower
wybór padł na tego.
http://www.allegro.pl/item428557498_profesjonalny_rower_magentyczny_cf925_motylek.html

co o nim myslicie, chyba moze byc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak na swoj przedział cenowy to bogato wyposażony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek

Następny temat

Trening na...

WHEY premium