SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o omnaden

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Witam,
Szykuję się do 3 cyklu. Jednym z głównych saa który będzie bity jest omnadren ( apteczny ,osobiście kupowany ). Moje pytanie dotyczy czy ta omka tak zalewa wodą jak to większość ludzi pisze? Jest tyle opinii o omie co i ludzi którzy ją brali. Dieta jest najważniejsza przy zabawie z ciężarami a już przy saa to chyba świętość. Tak, to wiem. A czy są jakieś wskazania co do diety przy saa w tym przy omce ,by zapobiegać nadmiernej retencji wody?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Ankiete wrzuc

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
to głupota powtarzana od lat że omka zalewa,test to test kolega a zalewa zła dieta i wywalone estro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Tak właśnie myślałem ,że dużo ludzi powtarza jedno i to samo. Więc pilnować estro i w razie czego zbijać do widełek . Co jeszcze robić by tej wody łapać jak najmniej ?

Ankiety nie che mi się wrzucać, nie pytam o rozpiskę tylko dyskutujemy o saa i jego właściwościach.....

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2014-12-21 21:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
dieta dieta dieta jak podlewa za bardo tniesz kcal lub podkręcasz aero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Ja bije suste i omke naprzemiennie i nic nie zalewa, zalewanie to kwestia diety. Musisz tylko pilnować żeby nie zjadać nie wiadomo ile węgli i się dobrze odżywiać o możesz się dobrze ubić na omce. Chociaż opuchnięta twarz zawsze mi się podobała więc nie widze problemu z tym zalewaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego autor już pewnie dawno nie pamięta że bił tą omke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tak jw dieta i trzymanie estrogenu w ryzach i można ciąć się na 1500mg miksa czy metce.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Lamzas chyba chciałeś napisać że chciałbyś bić suste i omke naprzemiennie%)

Btw takie bzdurne pytania co robić żeby nie zalewało i np którego labu propa bić żeby było libido up imo dyskwalifikuja typa z brania się z koks

k***a kopalnia


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-08-03 21:59:32

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No, czasem ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Rece opadaja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym najlepiej zejść z Antka

Następny temat

100mg oxandrolonu dziennie na mase ?

WHEY premium