SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o odblok Testosteron Propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Witam
Zakupiłem 10 strzałów testa Propionat w rozpisce na dwa tygodnie, z Malaya Tiger chcę tylko złapać trochę siły i mocy przed zawodami czy muszę po tym brać odblok ? jeżeli tak to co i ile
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
a tak ogólnie dzięki za poświęcony czas wiem że temat śmieszny, wiem że to zlewa że cykl dwa tygodnie i tylko dziesięć strzałów, nie chcę 6-8 tygodniowego cyklu, po przeczytaniu kilku artykułów o krótkim teściu z racji jego szybkiego wchłaniania i działania chciałem po prostu uzyskać efekt świeżości lepszej agresji itd żeby coś jeszcze więcej uzyskać niż po cyklu odżywkowym. Czytałem że już po trzecim strzale jest zauważana znaczna poprawa siły. Rozumiem wcześniejsze napiecię kolegi wyżej który pomyślał kolejny d**** nie mający pojęcia o diecie treningu itd. I w pełni to szanuję bo takich jest od cholery którzy chcieli by w jeden cykl uzyskać mega efekty. Trenuję 15 lat zjadłem już większość możliwych odżywek od starego x panda aż po clouta, i nie będę udowadniał że izolat białka jest najlepiej przyswajalnym białkiem bo nie chce mi się rozpisywać referatów:) Aminokwasy, żelazo na zwiększenie czerwonych krwinek, witaminy, kwasy omega 3, flexit czy animal flex na stawy , magnez + potas na skurcze mam nadzieję że jakoś mnie zrozumiecie że chciałęm uzyskać coś więcej niż odżywki a nie szprycować się 6-8 tyg żeby nie truć organizmu. Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 strzalow testa? po co ? w jakim celu? jakie zawody? masz jakiekolwiek pojecie n/t?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
1. WIEK:31
2. WAGA:77
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:nie wiem
-udo:-
-talia:-
5. STAŻ NA SIŁOWNI:15 lat
6. DIETA:
-białko:około 120 g dziennie
-węglowodany:-
-tłuszcz:-
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:11 lat temu kilka
8. TRENING:bjj , mma
9. CEL CYKLU:siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:11 lat
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:nie trenuję sił
-martwy ciąg:-
-przysiad: -
poszło już więc teraz nie ma co gadać, nie chcę 6 tygodniowego cyklu, kończę dobry cykl z odżywek i chcę jesze z racji szybkiego działąnia krótkiego teścia podrobić trochę siły w górę, więc proszę o odpowiedź, w niedzielę zaczęty pierwszy strzał, co dwa dni do poniedZiałku później strzał codziennie, co po cyklu proszę o pomoc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezsensu. odloz to zanim komus stanie sie krzywda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
120gr bialka?... mięsa podjedz troche to Ci pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
ułóż dietę bo jest źle,2 tyg testa bez sensu zblokujesz własnego i nic nie zyskasz,nawet prop nie zdąży się rozkręcić a ty go odstawisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
nie będę już nic odstawiał jak mam się odblokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
Po takim niby cyklu to nawet odbloku nie rób po co się truć clomem co najwyżej booster teścia lub chociaż chela-cynk hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Dobry booster i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
zaj**iste dzięki chłopaki, możecie polecić jakąś nazwę i firmę ? i kiedy zacząć go brać jak ostatni zastrzyk teścia poleci gdzieś piątek lub sobota?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na odzywkach i ph

Następny temat

HCG w trakcie cyklu - do weryfikacji

WHEY premium