SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Propionat start i odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5436

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

75

Wzrost

173

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

109

Obwód uda

59

Obwód talii

78

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-3 W-4 T-2

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

8tyg 20mg Dbol

Opisz swój plan treningowy

5x w tyg

Cel cyklu

sucha masa, poprawa definicji

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Danabol 20mg ed

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie Nie Nie

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

WL-120 MC-150 PS- N/A
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Hejo, skończyłem redukcje, troche mi sie przedłużyło bo szło mozolnie ale jest SI. W nastepny pon startuje z propem solo 100mg 8-10tyg - bioniche. Teraz pytanie, wcześniej orientowałem się w temacie dostałem odpowiedź 20 tabsów clomu/nolvy na odblok, potem przeglądałem podobne tematy i zauważyłem, że do tego doradzają-> HCG więc trochę się skołowałem i ponawiam pytanie czy dokupić i jeśli tak to ile etc czy po prostu nie kombinować i obserwować organizm + jakieś badania podczas cyklu zrobić żeby od razu zareagować i zminimalizować nieporządne efekty? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24634 Napisanych postów 68295 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538528
Po takim cyklu ja bralbym tylko clomid. 20 tab wystarczy.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
8-10 tygodni wyłączonych jąder to z pewnością jakiś stopień atrofii, zatem warto dołączyć HCG do odbloku.

Ampę 5000iu dzielisz na 5 iniekcji, zaczynasz w ostatnim tygodniu propa i wbijasz e2d a trzy dni po ostatnim HCG startujesz z clomem po 50mg na noc przez 3 tygodnie (może być 20 dni)

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Hmm tak też właśnie myślałem i tak zrobie. Dzięki za odpowiedź, sog leci :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zdrówka

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Panowie leci 4 tydzień prop. Ostatnio mnie swędział sutek. Być może podrażniłem sobie na bieżni od koszulki lub coś w tym stylu <- raczej stawiam na to bo żadnych innych objawów nie mam. Moje pytanie brzmi czy warto teraz sie przebadać w połowie cyklu i wrzucić coś profilaktycznie? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Badania zawsze warto zrobić ale jeżeli nic się tak naprawdę nie dzieje to nie ma co dodawać coś "profilaktycznie"

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Witam ponownie, nie będę śmiecił a tu widać co wcześniej stosowałem.
A więc na wakacje po masie była redukcja na sucho, ogólnie na masie prop ładnie poczesał mnie poszło sporo wagi do przodu i obwody sie zwiększyły, poprawiła sie definicja dość znacznie i złapałem mięsa, całkiem sie sylwetka zmieniła od tego co było rok temu. Generalnie jestem b. zadowolony z tego solo cyklu - odblok się udał zero problemów - dzięki Panowie (jedynie trochę na barkach pct wysyfiło ale cynk poszedł i nie ma śladu.
Po redukcji zeszła woda i tłuszcz. Teraz jestem na masie i planuje kolejny cykl masowy.
Pytanie moje brzmi co po propie solo? Myślałem nad cypio lub kolejny na propie + coś?
Kolega nakręca mnie na Enana 250 z Deką 125 i Turą, co myślicie i proponujecie? Pozdrawiam


1. WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:110
-udo: 63
-talia: 81
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3,5
6. DIETA: JEST
-białko: 3
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 20mg/8tyg Dbol , 100mg/e2d/10tyg prop solo
8. TRENING: SPLIT 4x
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Maj 14'
11. POZIOM BF%: 12.5
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): EKTOMORFIK
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -----

Zmieniony przez - Ździchu w dniu 2014-11-21 15:52:09

Zmieniony przez - Ździchu w dniu 2014-11-21 15:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Podbijam, co myslicie jeszcze o polaczeniu prop tura?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBOLAN 50

Następny temat

propionat 1 cykl sterydowy

WHEY premium