SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o dietę redukcyjną

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Trening można z czystą ręką odhaczyć z listy zadań na dziś. Pot i łzy lały się strumieniami, ale niezmiernie się z tego cieszę

Trening siłowy - 3 tydzień = dwie serie po 12 powtórzeń wersja A


1) plank max czas (po 1 minucie x 2 serie, niestety nadal nie daje rady dłużej mięśnie trzęsą się niesamowicie, ale postaram się od przyszłego tygodnia progresować chociaż o 30 sec.)
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Z reszty jestem zadowolona, choć na razie hantelek tylko 3 kg w dwóch seriach.

Do tego trzeci dzień Insanity - Cardio Power & Resistance ok. 40 min. i trening na brzusio z serii Turbo Fire.(10 min.)

Nektarynka oczywiście od razu po treningu.

Miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kochana skoro po siłowym masz siłę na insanity to znaczy, ze się .. opydalasz przyjdź do mnie po większe hantle

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-14 10:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No 3 kg hantelkiem to Ty się na pewno nie zmęczysz. To ciężar, który będzie ok. przy tricepsie, do reszty cwiczeń potrzebujesz większego

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Trenio -> Insanity - Cardio Recovery. Jutro hantle, wiec postaram się podziałać coś więcej niż 3 kg.

Micha:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Dziś dopiero zorientowałam się, ze zrobiłam w środę nie ten trening co trzeba - czyli wyszło 3 razy wersja A włączając dzisiejszy trening. Jakaś zakręcona jestem strasznie ostatnimi czasy...

Trening siłowy - 3 tydzień = dwie serie po 12 powtórzeń wersja A
Ostatni dzień z hantlami 3 kg. Egzaminy w ten weekend i nie było czasu iść dziś po cięższe hantle do Mass.

1) plank max czas (po 1 minucie i 10 sec w pierwszej i drugiej serii)
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Do tego piąty dzień Insanity - Pure Cardio ok. 35 min.

Micha:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Dzisiejsza micha prawie taka sama jak wczoraj z lekką modyfikacją. Dzień w szkole, więc nie było czasu na kombinację.









Zmieniony przez - maxineczka w dniu 2012-06-16 19:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Micha z dzisiejszego dnia:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Spadki nie są zachwycające, ale zawsze coś. Dobrze, że na plus poszła jedynie waga. Reszta leci w dół albo stoi (mam nadzieję, że chwilowo).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ładnie! waga na plus, bo @ i chwilowe zatrzymanie wody

edit "stoi" tylko łydka i talia- gdzieniegdzie aż -2cm! spadki są zachwycające- policz sobie ile od początku już Ciebie mniej doceń swoją pracę, bo zaszła w Tobie wielka zmiana- po pierwsze odważyłaś sie spróbować jeść jak "chłop" zmieniłaś swoje nawyki żywieniowe, zaczęłaś ćwiczyć siłowo pomimo obaw ... doceń to co robisz, bo jest co

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-18 08:01:33

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-18 08:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Najważniejsze, że są spadki. :)

Dzisiejszy trening był dla mnie katorgą. Czułam się cały dzień niczym zombie, w dodatku trzeci dzień @ i jeszcze ten upał. Pot lał się strumieniami i nie miałam jakoś pary.

Trening A: Nie było kiedy pożyczyć hantli 5 kg, więc jeszcze z 3 kg, ale i tak nie było dziś zbyt lekko. Dwie serie po 12 powtórzeń.

1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń (12 powtórzeń w I i tyle samo w drugiej)
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

Do tego Insanity Cardio Power & Resistance.

Micha:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zgarbiene

Następny temat

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

WHEY premium