SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o dietę redukcyjną

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Bunia77 też obstawiam złe krążenie. Organizm mi się odzwyczaił od wysiłku fizycznego i teraz się buntuje. :D No nic trzeba przetrzymać z czasem będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4308
ładnie Ci idzie-oby tak dalej:) widzę, że robisz insanity:D dajesz radę? do tego trzeba niezłej kondycji, u mnie pierwszy tydzień to były zakwasy dosłownie wszędzie:p w poniedziałek zaczynam 2 miesiąc, szał :D

POWODZENIA!! :)

Zmieniony przez - asicaaa w dniu 2012-06-07 22:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Asicaaa podziwiam Cię! Jedziesz całym treningiem według rozpiski? Z Insanity mam chyba 3 podejście. Pierwsze dwa to była porażka. Po pierwszym treningu za pierwszym razem wyglądałam jakbym wyszła spod prysznica, a zakwasy na drugi dzień były tak ogromne, ze ledwo się ruszałam. Teraz robię wybiórczo ćwiczenia co by się spocić i poruszać w dni pomiędzy treningami siłowymi. Lekko nie jest. Niektóre ćwiczenia robię duużo wolniej, ale cisnę cały trening mimo to. Już się trochę przyzwyczaiłam do ćwiczeń więc zakwasy nie są już tak straszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
A robiłaś inne treningi z serii Beach Body? Ja lubię jeszcze Turbo Fire, choć aerobik jest trochę zbyt chaotyczny jak dla mnie i zwyczajnie nie nadążam :D Ale treningi z expanderem i gumą są świetne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4308
Wg rozpiski lecę, ale zamiast fit testów robię pure cardio i abs(test tylko pierwszy i ostatni żeby było porównanie).. Innych treningów nie próbowałam, ale może kiedyś:) Też kończę cała mokra i uwielbiam to:D czuć, że coś się zrobiło a nie! :D Polecam cardio core i balance nie jest ciężko i fajne ćwiczenie pod koniec na nogi i ramiona jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Trening wersja A - zaczynam robić lekkie progresy. Pierwsza seria z hantelkami 2 kg, druga - 3 kg. Po 15 powtórzeń w każdym ćwiczeniu razy dwie serie of course. Pompki nadal słabiutko bo łapkach jakoś mało siły - po 10 powtórzeń w pierwszej i drugiej serii.

1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

Do tego trenio mięśni brzucha na różne mięsnie z serii turbo fire - abs

Doczekałam się wreszcie USG kolana. Właściwie nic się nie dowiedziałam konkretnego, bo wyników nie dają do reki tylko lądują w karcie i są analizowane dopiero podczas wizyty u ortopedy. Radiolog stwierdził zwyrodnienie. Miałam mieć wizytę za kilka dni, ale zadzwoniła rejestratorka, że pan doktor się nie pojawi i przepisała wizytę na koniec miesiąca. I znów czekanie...

Dzisiejsza micha nie była zbyt kreatywna. Ostatnimi czasy jestem niczym śnięta ryba. Mogłabym spać całymi dniami i nic mi się nie chce. Kolejność posiłków jakimś cudem się zmieniła. Twaróg był standardowo na koniec dnia.




Zmieniony przez - maxineczka w dniu 2012-06-08 21:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Dzisiejsza czysta micha:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Sesja za pasem, więc zaczyna się siedzenie z nosem w książce. Pogoda jakaś taka dziwna i spać mi się chce cały czas.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
- Trening A - 2 serie po 10 powtórzeń z obciążeniem 3 kg
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń (10 x 2)
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

- Ćwiczenia na nogi z gumą "Lower Turbo Fire" (20 min.)

- Ćwiczenia na mięśnie brzucha - "ABS Turbo Fire" (10 min.)

- Aero - Insanity - Fit Test (ok. 30 min.)

Padam na pysia, ale dobrze mi z tym :D

Jestem z siebie dumna, bo strasznie kiepsko się dziś czułam przez cały dzień. Spóźnia mi się @, jestem opuchnięta, ospała i zupełnie bez życia, ale mimo to nie odpuściłam treningu.

Dzisiejsza miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 873
Dzień bez siłowych, ale za to był cardio z serii Insanity, a dokładniej Plyometric Cardio Circuit - ok. 40 min.

Pomiary będą w niedzielę, bo a)jestem po siłowym, b) wielkimi krokami zbliża się @ i jak zwykle wybiera się jak sójka za morze. Niech już wreszcie przyjdzie, bo jestem jak balon! ;/

Micha zgodna z bilansem. Cztery posiłki były, a nie trzy bo indora jadłam na dwa razy. A że jestem leniwiec to nie chciało mi się dwa razy wklepywać.




Zmieniony przez - maxineczka w dniu 2012-06-12 22:09:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zgarbiene

Następny temat

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

WHEY premium