SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o dietę i nie tylko.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5806

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

55

Wzrost

183

Staż treningowy

0

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

jeżdżę rowerem codziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

żeglarstwo, ciągły ruch, bieganie, jazda rowerem

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

bardzo małe :(

Cel/problem/opis

Przytyć i stać się silniejszym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
NIe umiem sobie złożyć konkretnej diety czaisz. Musze mieć czarno na białym co kiedy w jakiej ilości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
Poszukaj sobie na forum. Jest milion diet juz rozpisanych i zapoznaj się z podstawami diet w zakładce Diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Już nie trzeba zapisałem się na siłowni i gratisowo będę miał diete itp. Zapłaciłem 90 zł za miesiąc siłowni bez ograniczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Mam pytanie do was , jaka może być najmniej szkodliwa i w miare dobra kreatyna ?? Moja mama marudzi że nic takiego nie będę brał bo to sama chemia i szkodzi. Dieta będzie ale w pewnym momencie możliwe ze sięgne po takie coś. Co o tym produkcje sądzicie https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Pure_creatine-opis26687.html  ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
o kreatynie teraz nawet nie mysl. ja pierwszą planuje wziąc za rok albo półtora, czyli po 2 albo 2,5roku stażu. jak ci rozpiszą diete i trening na silowni to korzystaj z tego i ogladaj jak najwiecej filmikow z poradami (np. na You Tube zapytaj trenera) zeby udoskonalac treningi i diete. z czasem doczytasz o krecie teraz skup sie na diecie i treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Jutro pierwszy trening zobaczymy co za dietka będzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
Kreatyna w siebie nie ładuj. Zacznij brać po około roku stażu bo na poczatku ma ona niewielki wpływ bo świeżak rośnie szybciej niż stary wyjadacz na kreatynie :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 52 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa planu treningowego , 16lat , 181cm , 71kg

Następny temat

Prosze o pomoc w stosowaniu s.a.w

WHEY premium