SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Therme i efedryne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
szukając informacji na temat tego spalacza w jednym z tematów, dotyczących stosowania thermy razem z odżywką - to chyba była ostrowia, albo gainer, nie pamiętam dokładnie - ktoś napisał że można Thermę (chyba uzasadniał to efedryną) bez zastrzeżeń brać wraz z ową odżywką bo "Therma i tak zrobi swoje, i tak spali tłuszcz"

i tu moje pytanie

czy to oznacza że stosując Thermę wraz z odżywką, można spalać nagromadzony tłuszcz i jednocześnie nabierać masy mięśniowej ?

wiem że redukcja oznacza też straty w mięśniach, ale słyszałem że efedryna spalając tłuszcz ocharania jednocześnie mięśnie, więc jak to jest


z góry dziękuje za pomoc

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
spalanie to w duzej mierze bedzie zalezalo od ciebie a nie supli wiec musisz miec naprawde dobrze ulozona diete i trening + aeroby wtedy bedzie spadal bf thermal jest dobry ale uzwazaj z nim jesli bierzesz takie cos pierwszy raz

spalajac tluszcz nie nabierzesz masy musisz sie starac tylko utrzymac miesnie ktore masz. za maly bilans kcal i za duzy wysilek na redukcji - staraj sie chronic miesnie antykatabolikami / bialkiem i w diecie drastycznie nie obcinaj kcal bo schudniesz szybciej ale miesko tez poleci..

Zmieniony przez - btr w dniu 2006-07-20 08:23:37

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
po pierwsze nie thermal , ale therma pro (prolab)

i to o czym mówisz dotyczny normalnej redukcji z deficytem itd.

ja mówię jednak o tym co pisze Tyka, oto link:
https://www.sfd.pl/temat123288/

szczególnie
rodział 2, ochrona mięśni
i rozdział 3, zwiększona synteza białek

tak wyglądałaby teoria, o tym wiem

pytam raczej o doświadczenia w tej kwestii, czy ktoś już łączył to w taki sposób, uzyskując spadki tłuszczu wraz ze wzrostem mięśni ?

ale dzięki za aktywność

czy ktoś miał już takie doświadczenia ? jeśli tak to proszę o opinie i komentarze na ten temat



Zmieniony przez - --- w dniu 2006-07-20 12:22:25

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
heh, btr udzielil Ci wyczerpujacej odpowiedzi - ciezko cos dodac.

therma czy thermal - sklad praktycznie taki sam.

odzywka to jedzenie w proszku - pytajac o odzywke jest tak jakbys zapytal - czy biorac ECA moge jesc kotlety z kurczka.
a ogolnie na redukcji wazne jest zeby miec duzo bialka, wiecej niz na masie.

na redukcji - z ECA czy bez - sukcesem jest zachowanie miesni przy stracie tluszczu, jednoczesna budowa miesni przy jako takim stazu to juz nie na takich lajtach jak ECA.

efedryna jest jakims tam antykatabolikiem, ale jej roli bym nie przecenial - najwazniejsze to dobrze zbilansowana dieta, ujemny bilans nie za duzy nie za maly i odpowiednio dobrany trening silowy i aerobowy/hiitowy.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-07-20 12:34:55

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
dodam tylko ze thermy pro z prolaba juz dawno nie ma w sprzedazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
thermal pro zrobi z ciebie pakera jakim nigdy nie byles chodzi o poziom tluszczu pod warunkiem ze bedziesz ostrozny bo mozne sie niezle zaorac na tym doloz do tego bialko ( ale pozadne jakies a nie gowno ) i sie nie poznasz po 2 miechach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
ja stosowałem efedryne w postaci tussipectu.
efekt był taki że byłęm w stanie podnosic nieco wieksze cieżary w sesjach. mimo że każda partie ćiwczyęłm 2x w tygodniu co 3 dni, to i tak utrrzymywąłem pełne zdolnosci siłowe, a po skońćzneiu zauważyłem, że siła nie spadłą (albo spadła ale bardzo minimalnie), bo nie zauważyłem mimo dużego defcytu kalorii spadku siły.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
giecik - jak się ma dojścia to się ma Thermę Pro z Prolaba (wiem że nie produkują już ale niektóre sklepy jeszcze mają zapasy)

dr.artur - poważnie aż tak skuteczne są te ECA ?

anek17 - czy to znaczy że mógłbyś powiedzieć że wraz z redukcją doświadczyłeś, mniejszego lub większego, przyrostu mięśni ?

a czy zdarzyło się wam chudnąć na ECA nie stosując deficytu kalorii, tzn. przynajmniej zachowywać obecną ilość przyjmowanych kalorii ?


dzięki za aktywność

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
nie? źle mnei zrozumiałes. mówiłęm że nie ubyło mi prawie nic. czyli doiwadczyłem ogromnego antykatabolizmu. ale sądze że to w duzej meirze skutek mojego bardzo cieżkeigo treningu, niemal maniakalnego jak na nowicjuszajak ja. a duży przykład przykąłd brałem z Lee Priesta.

pdobnej rzeczy doswiadxyzł mój kumel. tlyko on to torche inaczje. ogołnie jest słabszy i procentowo mniej mu wyszło,ale tez robił bardz bardzo pdobnie do mnie treningi i prawie równolegle robiliśmy redukcje i tez miał naprawde minimalne spadki mięsa na cyklu efedryny.


pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
aha, więc nie koniecznie wzrost, ale przynajmniej utrzymanie stanu obecnego, czy tak ?

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jezeli nie bedziesz mial deficytu kcal, ale dorzucisz dodatkowe aero to bedziesz chudl...

nie dodajac aero - czyli wyliczajac bilans kcal dla normalnego stanu, a dodajac terme mozesz liczyc na podniesienie termogenezy i podkrecenie metabolizmu...przez co mozna oczzekiwac spadku wagi
no chyba ze tez wliczymy podniesiona termogeneze itd - wszystko zalezy

jezeli bilans bedzie ujemny - to stosujac therme nic nie zbudujesz
mozesz miec zludne wrazenie, ze cos przybylo - bedzie to wynikiem spalenia tluszczyku, przez co miesnie stana sie wyrazniejsze

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

8 tyg. prop+wino

WHEY premium