SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o ćwiczenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Nie wiedziałem w jakim dziale napisać ale zdecydowałem się tutaj.

Jak wykonuje się Wyciskanie zębate sztangi skos dodatni ?

Szukałem tu i na googlach i nigdzie nie mogłem znaleźć. Pomożecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Pierwsze słyszę o takim czymś...chodzi Ci o mięśnie zębate ?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Dokładnie o nie, do tej pory cwiczylem je przenoszeniem sztangi ale w eksperymencie pumy spotkałem się właśnie z tym ćwiczeniem.

Daje tutaj link do eksperymentu:

https://www.sfd.pl/EXPERYMET_PELNA_KLATA+8_PAK_ZE_SZKYDELKAMI__KONSULTACJE-t424608.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Ja nie widze tutaj filozofii :

Wyciskanie zębate na skosie dodatnim - wykonuj razem z barkami np. w piątek. Generalnie jak najdalej od klatki. Skos 30-35 stopni. W tym ćwiczeniu masz nie używać mięsni piersowych jak tylko się da. Leżysz na ławeczce, sztanga w dłoń, ruszają się tylko barki góra dół, starasz się napinać mięśnie zębate lub wizualizować to jeśli jeszcze ich nie czujesz. Liczy się technika nie ciężar. 2 serie, progresja i finto. (Najlepiej, zrób swoje wyciskanie na barki, potem to, potem dalej barki tak jak lubisz).

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia 15 lat.

Następny temat

Lawka

WHEY premium