SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o cwiczenie przedramienia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Mam takie pytanie bo cwicze treningiem FBW(czyli te same partie w pon sdr i ptk) i chce zaczac cwiczyc z priorytetem na przedramiona i powiedzcie mi czy moge robic 4 serie na przedramien czy to za duzo???i powiedzcie czy dobrze rozwine przedramien cwiczac tak:
-unoszenie przedramion ze sztangielkami trzymanymi neutralnie(unoszenie mniej wiecej do polowy) x2
-zwijanie nadgarstkow podchwytem x1
-zwijanie nadgarstkow nachwytem x1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Lohoho przedramiona to zagadna nie do odgadniecia, czasem wystarcza 3 cw do 10 czasem nie, czasem potrzeba masy cwiczen do palenia a czasem rosna naturalnie, czyli jak polscy politycy robia co cha i nie stosuja sie do zasad.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
wlasnie wiem moj brat mial w bicepsie 38cm a w przedramieniu 36cm - prawie go nie cwiczac a jesli jest sie w podkoszulku w krutkim rekawem to z misni wiadac tylko przedramien ale czy robiac na tydzien 12-15 serii na przedramien nie spale tego miesnia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie mozliwe jest go spalenie ze wzgledu na jego gestosc, jak brzuch.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BDN -co to znaczy ten priorytet na przedramiona- mam nadzieję, że nie na początku treningu bo nie wyobrażam sobie jak będziesz trenował właściwie większość innych grup/np. biceps czy najszerszy?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
nie musze go trenowac jako pierwszy na treningu ale zalezy mi na jak najszybszym rozwinieciu tego miesnia. Wiec moge robic nan 18 serii na tydzien ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Mozesz robic nawet do palenia 2x w tygodniu, nie zajedziesz go. Tak czy siak wielu osobom to gowno po prostu nie rosnie i mozliwe ze za 40 lat bedziesz mowil dokladnie to samo co dzis.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
a ja mam jeszcze takie pytanie co do cwiczenia plecow a dokladniej prostownikow plecow czy w wieku 15 lat i ze starzem 5,5 miesiaca moge cwiczyc prostowniki np poprzez sklony w tyl lezac na skosnej lawce (mam nadzieje ze wiwecie o czym mowie chodzi mi o to cwiczenie podpbne troche do brzuszkow tylko ze robimy je lezac na brzuchu) i czy moge to cwiczenie wykonywac nie obawiajac sie o kregoslup i czy nie bede mial przez to w przyszlosci klopotow z kregoslupem??? i tak wogole to jakie w tym wieku cwiczenia moge wykonywac na prostowniki plecow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
rob najpierw opady tulowia na 2 planach pozniej zrob sobie mc na lekkich ciezarach a powino byc bez problemow.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
a martwy ciag na prostych nogach czy na ugietych czy moze technika sumo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie kombinuj, ugiete.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium