SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie na temat iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Witam wszystkich. Nie będę dodawał ankiety bo wydaje mi się to nie potrzebne do tego pytania. Jeżeli będzie to dodam. Takie dziwne pytanie. Przed chwilą była moja trzecia iniekcja z cypio w pośladek. Przy pierwszych dwóch było wszystko ok żadnej krwi ani nic. Przy dzisiejszej poleciało trochę krwi dość szybkim strumieniem az kaplo na dywan :D i moje pytanie brzmi czy się nic nie stało czy to normalne? :D dodam że iniekcje robię na stojąca z jedną luźna noga, tak mi wygodniej i igla 0,9 X 40mm :D tylko że przy tej iniekcji przy końcu wstrzykiwania igła trochę mi się wysunela. To ze poleciała krew dość szybko nie znaczy że dojdzie do zakażenia co Nie :D poryty jestem na tym punkcie a same iniekcje lubię xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Twoja waga,wymiary,poziom zaawansowania - wystarczy sam test.Mete mozesz wykorzystac przy kolejnych cyklach albo najlepiej ja komus podarowac - szkoda zdrowia
Tu masz link do dyskusji o oralach https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s433.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
nic ci nie będzie przebiłeś jakieś naczynko i tyle
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Śmiało możesz robi 0,7
Po takiej igle to dziura jak lej po bombie zostaje

Jeszcze nie raz krew siknie jak z kranu, spokojnie.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Dzięki panowie. Wiadomo też pierwsze iniekcje, ruchy nieskordynowane, wiele pytań :D pomimo że zanim zacząłem cykl spędziłem z pół roku tutaj nabierając wiedzy ale i tak pewnie będę miał dużo jakiś niedopowiedzen które wyjdą w trakcie ale to z czasem... A mogę zadać jeszcze jedno pytanie na temat mostka. Bo z testa prawdopodobnie nie będę schodził tylko mostkowal i czy mostek 1-2 miesięczny będzie wystarczający na następny cykl na podkładzie 250 week? Plus wiadomo hcg cyklicznie co 5-6 tygodni ale czy na mostku nie byłoby lepiej pobić trochę więcej tego hcg?. Dzisiaj zrobię pod wieczór ta ankietę żeby automatycznie była dodawana na profilu. Jestem dość aktywnym forumowiczem :D spędzam czas od rana do wieczora na forum śledząc wszystkie tematy XD więc dacie radę mi odpowiedzieć jeszcze na to pytanie? Z tym dostępem czasowym na mostku i ilością hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Z Twoim stażem zdecydowanie odblok i żadnych mostków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Jestem ciekaw jak beda wygladaly dane w tej ankiecie...
Cos czuje ze sie pospieszyles z tym pierwszym cyklem...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
jak wczoraj pytał ile bułka grahamka wazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
No ladnie to czuje ze lipa po calosci...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Bo się w końcu biorę za dietę co w tym śmiesznego? 2 lata ćwiczyłem tak po prostu bez diety. Kiedyś trzeba zacząć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
no pasowało by

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak zaczac cykl

Następny temat

Cykl nr 4

WHEY premium