SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie i prośba

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Witajcie.

Mam pytanie i prośbę jednocześnie.

Czy mógłbym w dziale "Odżywianie" zamieścić post na temat programu do obliczania diety MagDiet wraz z linkiem do pobrania z mojej strony internetowej?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
strona zawirusowana

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
smolin
strona zawirusowana

Czyja strona zawirusowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Ta ktora dales w linku

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Nie dałem przecież żadnego linka. Mam nową stronę na nowym serwerze friko.pl. Na pewno jej jeszcze nie odwiedziłeś. Gwarantuję, że jest "czysta". Miałem kiedyś stronę na prv.pl i faktycznie podczas odwiedzania Avast wykrywa zagrożenie, ale to dlatego, że serwis prv dodaje swój kod do strony, ode mnie niezależny. Ta strona jest już nieaktualna. Jak powiedziałem, mam nową na friko.pl
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Tak, ale program od tamtego czasu się mocno zmienił (mam nadzieję, że na lepsze .
v 3.0
- zwiększona dokładność składu produktów i obliczeń do 0,1g i 0,1 kcal,
- nowy przekonstruowany kalkulator diety i bilansu (pliki bilansu niekompatybilne z poprzednimi wersjami),
- obliczanie białka całkowitego i zwierzęcego,
- wygodniejszy kalkulator posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Niestety nie pozwalamy na tego typu posty i tematy, ponieważ zalezy nam na promowaniu naszych narzędzi (m.in. potreningu.pl)

Rozmawialem z zarzadem i nie ma zgody na tego typu linki, tematy, odnośniki i tym podobne, przykro mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Rozumiem, dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propozycje i petycje

Następny temat

jak dostać ?

WHEY premium