SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie HMB

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
My na to: poczytaj posty podwieszone, bo brak Ci jakichkolwiek podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Czytałem dużo i nadal nie potrafie ułożyć sobie diety. Wiem już czego nie mogę jeść ale czy w związku z tym musze układać diete ? bo zamiast układania tej diety myśle tak 5 posiłków dziennie, co 3 godziny, jeść co mi się umyśli tylko nie te rzeczy, których nie mogę jeść by stracić na wadze w dodatku musze przestrzegać tabeli wartości odżywczych. Zgadza się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zgadza się.

coś kosztem czegoś.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
No to super i spożywać dania by wyszło mniej o 200-300 kalorii niż mój organizm potrzebuje ? Więc HMB mam brać czy nie ?

Zmieniony przez - respecta w dniu 2008-02-26 23:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak, tylko wcale nie jest łatwo wyliczyć ile on potrzebuje, więc wyliczenia to po pierwsze, a druga sprawa o wiele ważniejsza to kontrola efektów osiąganych na takiej diecie, treningu...

HMB a bierz tylko po co ? jak masz możliwość sprzedaj.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
HMB mi się wydaje że działa, od cholery jest tematatów na forum. Tu kolega napisał ze były jakieś badania ale czy te badania są prawdziwe czy nie no nie wnikam w każdym razie raczej bede brał. A jeśli się będę do mojej diety stosować to po ilu tygodniach bedzie juz widać dobre wyniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
u każde jest to inaczej więc obserwacja niezbędna. Co 2 tyg dokonuj pomiarów, rób zdjęcia, patrz w lustro , waż się i będziesz widział czy coś się zmienia.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Aha no dzięki bardzo. Temat można zamknąć. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie pisze się, że osoby odchudzające się nie powinny jeść węglowodanów ? ale też pisze się, że płatki owsiane spożywa się w czasie odchudzania tylko, że na opakowaniu pisze, że mają 71,5g węglowodanów więc o co chodzi bo ja nie rozumiem tego wszystkiego :( proszę o pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Kto tu pisal , ze 'nie spozywac weglowodanow' ??? Przeczytaj uwaznie chlopie, a potem zobacz skad te platki, ryze, kasze, makarony w diecie... Weglowodany minimazujemy, ale jako tako sa paliwem , wiec dlatego np platki z rana, albo ryz po treningu. Ponial, co nie co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna - pytanie i prośba do znawców

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium