SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie HMB

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Witam ! Jestem tu nowy od wczoraj bore HMB i chodzę intensywnie na siłownie, chciałbym sie was zapytać ile muszę tego brać by było widać efekty ( mam 17 lat, waże 85kg, wzrost 180cm ) i dawkowanie tak jak jest zalecane 1 kaspułka rano, przed treningu, po treningu, przed snem czy raczej dla lepszego efektu (tak słyszałem) 4 tabletki popołudniu. Jakbyś Cię mogli jaka była by najlepsza dieta i jaki trening domowy na szybkie spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej ? Zapewne było już o tym na forum ale niestety brak czasu :( Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
(pomijając czynniki oczywiste)
kiedyś wierzono, że zimna woda podkręca metabolizm,
ostatnio wybadali, że tak nie jest.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Póki możesz sprzedaj, oddaj, wymień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
HMB sobie odpusc. Uloz lepiej pozadna diete np. lowcarb i przestrzegaj jej. Do tego dobry trening silowy 3 dni w tygodniu + 3 dni treningu aerobowego i jeden dzien odpoczynku to mysle bedzie dobre rozwiazanie dla Ciebie. Poczytaj posty podwieszone i wskazowki zywieniowe.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
to tak łatwo napisać ułóż sobie low carb,
na początku trudno przestrzegać zbilansowanej, a co dopiero low carb, na początek 10pż styka.

hmb spuść w kiblu,
z braku czasu niestety nie napiszemy Ci nic o diecie i treningu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Jak sie ma czas checi i troche determinacji to da sie ulozyc i przestrzegac lowcarb. Wiem po sobie. No ale jak kolega nie ma czasu na przeczytanie kilku artow to fakt nie ma co mzslec o lowcarb.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
A dlaczego HMB mam sobie odpuszczać ?? Na siłownie chodze codziennnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
po co codziennie?
wiesz co to CUN?
I jaki wpływ na niego ma taki wysiłek?

hmb jest nieskuteczne.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Nie wiem co to CUN ! A czemu nie codziennie ? Ale są przecież przeciwnicy HMB jak i Ci, co twierdzą, że pomaga wiec nie wiadomo teraz komu wierzyć. Nie śmiejcie się ale wymyśliłem na szybko diete typu cały czas zubki chinskie owoce warzywa, co Wy na to ?

Zmieniony przez - respecta w dniu 2008-02-26 21:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie wiem co to CUN!
To poczytaj bo to ważne.
A czemu nie codziennie ?
Bo jesteś za młody, masz za mały staż i doświadczenie, brak odpowiedniego trybu życia i odżywiania. Codziennie to ćwiczą ludzie z dużym stażem i doświadczeniem.
Ale są przecież przeciwnicy HMB jak i Ci, co twierdzą, że pomaga wiec nie wiadomo teraz komu wierzyć.
Ci ludzie często też dodatkowo stosują inne środki, jak np kreatyna. A setki badań mówi jednoznacznie. HMB nie działa tak, jak jest reklamowane. Co najwyżej pomaga jako antykatabolik. Ale te są lepsze i tańsze.
Nie śmiejcie się ale wymyśliłem na szybko diete typu cały czas zubki chinskie owoce warzywa, co Wy na to ?
Wiesz co. Ja się zastanawiam, czy Ty próbujesz nasz sprowokować, czy rzeczywiście masz takie pojęcie o kulturystyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Do czego sprowokować ? Ja chodze od poniedziałku do piątku w weekend odpoczywam. Jako diete postaram sobie coś ułożyć, a jako trening to rano aeorobik po południu siłownia wieczorem biegi i brzuszki. Co Wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
My na to poczytaj posty podwieszone, bo brak Ci jakichkolwiek podstaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna - pytanie i prośba do znawców

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium