SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3734
Witam Mam pytanie, otóż po kilku treningach na worku ścinki materiału opadły w dół lub też ubiły się i teraz worek na górze jest po prostu pusty i miękki.Chciałem się dowiedzieć gdzie można dokupić ścinki materiału aby dopełnić nimi worek.Dziękuje za pomoc i życzę wesołych świąt oraz sukcesów na ringach,treningach i zawodach(no i oczywiście z dziewczynami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
no na samej górze to w sumie moze być papier ale tak żeby sie w niego zbytnio nie uderzało tylko jeszcze w ścinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Ales walnal pytanie

Najprosciej przegladnac szafy za starymi ubraniami, w ktorych nikt juz nie chce chodzic,pociac je na drobno i voila.Ewentualnie mozesz pojsc na odziez uzywana i spytac o te ubrania co im nie zeszły-powinni Ci za jakies grosze sprzedac,ja raz kupilem wielki wor szmat za zlotowke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
j/w
poszukaj w piwnicy starych ubrań, prześcierader itp albo idz do odzieży zachodniej i kup coś za bezcen

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Dokladnie jak wyzej. A samemu robiac scinki wywal wszystkie metalowe i plastilowe elementy. Kumpel sam robil ze starych dzinsow scinki no i uderzyl w ten metalowy "cekin" (czy jak to sie tam nazywa) i rozwalil sobie kostke

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4915
zrob poprostu takiego kondona wypelnionego piachem i wrzuc do srodka worka i wokolo niego upchaj te scinki ktore masz teraz w worku
no bo poco niszczyc ciuchy, oddaj na pck moze komus sie przydadza%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Abaddon198 ku**wskiego pecha mial Twoj kumpel.Wspolczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
No dokladnie. Nie mowiac juz o tym, ze sam mialem mieszane uczucia bo ja tez moglem uderzyc w to samo miejsce.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
A wrocil fo dawnej sprawnosci po tym zlamaniu? Z tego co wiem to zlamania w obrebie dloni to nie sa rurki z kremem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
worek można wypchać nawet gazetami, ale tzreba mocno ubić. Co do piasku to niepolecam

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
gazetami ?? pierwsze słysze i zasadniczo nie wiem czy jest to dobry pomys l ...................... mac gyver mo ze i da rade, BTW ile tych gazet by by lo trzeba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Nie probowalem gazet ale wydaje mi sie (albo moze to od kogos slyszalem?) ze gdy papier sie ubije to staje sie k**ewsko twardy i kontuzja murowana.

W sumie szmaty-nawet ubite amortyzuja co chroni dlon.Papier nie ma szans amortyzowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FILMY Z SEAGALEM!!!!!

Następny temat

All style karate...

WHEY premium