SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Wiem, że picie alkoholu w ten sam dzień w którym mieliśmy trening jest szkodliwe, ale czy bardzo niewielkie ilości typu jedno piwo tak samo?
Ćwiczę 3 razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek. W piątek robię nogi+barki w godzinach południowych. Tego samego dnia mam imprezę. Czy wypicie na tej imprezie 1 piwa będzie miało jakiś negatywny wpływ na moje przyrosty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
alkochol przed startem w większości dyscyplin jest traktowany jako doping,przykładem moze być łucznictwo.poprawia koncentracje podnosi ciśnienie,mozliwości intelektualne,oczywiscie w małych ilosciach,i do czasu aż nie zostanie pretworzony na aldehyd octowy (przez pozbawienie etanolu cząsteczek wodoru) ,wie ktoś może czy jest jakiś wpływ alkoholu na wydzielanie dopaminy?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
a co ci po jednym piwie ja juz bym wolał zalegać w daomu niz patrzyć jak inni chleja w najlepsze,ale twój wybór.jeden browar nic strasnego,poprostu uwzględnij kalorie w diecie ewentualnie witaminy minerały,woda,czyli standardowy anty kac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
jezu ja sam na kacu...minerały... hehe chodziło mi o cynk,magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Ja nigdy na imprezach dużo nie piję, już nie chodzi tylko o mięśnie, ale nie lubie nadmiaru alkoholu. Na imprezy chodzę głównie po to, żeby poznać jakieś fajne panienki/pogadać ze znajomymi/potańczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Pogadanie/potańczenie z panienakami bez alko w moim przypadku sie nie da

Jeden browar ci nic nie zrobi a moze nawet dopomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
hincal - hehe w moim tak samo. ide na impre, nie pije, zobacze jakas fajna kaczuszke i jak mi cos nie idzie to musze sie szybko zrobic... . A jedno piwo to o kant dupy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
...rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
pampuch - ano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ewentualnie witaminy minerały,woda,czyli standardowy anty kac

mi się wydaje czy kolega pytał o 1 piwo?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
a ja mu zasugerowałem zeby sie nap*****lił jak człowiek,poczym jak zminimalizować fizyczne skutki uboczne.zdrowie psychiczne najwazniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
zib23, zostań przy swoich metodach

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygnebienie przez diete?

Następny temat

Chce wazyc mniej - jak mam to zrobic ??

WHEY premium