SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania odnosnie treningu na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8001
Witam
Chce zaczac cwiczyc na brzuch ale mysle jakie cwiczenia wykonywac, a6w mi stanowczo odradzano bo podobno gowniane.
Co myslicie o tym treningu:


Mylicie ze bylby dobry? Albo wiecie ile razy w tygodniu mialbym taki trening wykonywac?
Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2395
Sam stosuję trening już kilka dni, polecano mi trenować co drugi dzień - ja staram się w dni nietreningowe tj. wtorek, czwartek, sobota, niedziela (tu wyjątek). Całkiem całkiem, lepiej robić coś niż nic, no i chcąc konkretnie złapać się na brzuch koniecznie aeroby/interwały, ja z tym jeszcze czekam bliżej wiosny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
https://www.sfd.pl/SIXPACK_,Aerobiczna_6_WEIDERA,_ABS_II,_8_MINUTE_ABS__PORADNIK_LATO.-t862414.html
wysyp pomysłów z a6w i abs jak motocyklistów na wiosne.... zlitujcie się ludzie...
"lepiej robić coś niż nic" - jak już robić to już lepiej robić coś dobrze....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masówka do oceny.

Następny temat

Problem z ćwiczeniami

WHEY premium