SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytamie o Testosteron prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie mam genegtyki,każdy kto ma mizerne efekty tak mówi,a w rzeczywistości cała ta "genetyka" to bardziej kwestia psychiki(samozaparcie,wyrzeczenia,cierpliwości w oczekiwaniu na efekty)i ciężkiej pracy bez opieprzania się i użalania nad sobą.
Więc najpierw zacznij solidnie trenować i trzymać michę(i to nie przez jakiś czas tylko przez okrągły rok,a zobaczysz efekty bez użycia saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
tak tylko nie każdy może sobie pozwolić na odpowiednią diete,trening i suplementacje... w moim domu tego się nie da osiągnąc ;-(

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
nie kazdy moze sobie na to powolic, niektorzy cw np w domu, piwnicy i maja efekty. Czemu u ciebie nie mozna tego osiagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to jak nie masz diety treningu itp to myslisz ze jak wezmiesz sterydy to sobie peknie ładnie bedziesz "przypakowany"?

spoko teoria

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
to jak nie masz diety treningu itp to myslisz ze jak wezmiesz sterydy to sobie peknie ładnie bedziesz "przypakowany"?

spoko teoria

nic takie nie mówiłem, diete 3mam tak na ile mi pozwalają moje fundusze , trening też mam więc nie bój nic , a o sterydy pytam tylko w kwestii doinformowania się

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
klata : 0
martwy ciag : 0
przysiad : 0


widac zaczynanie od 0 nabiera coraz to nowego znaczenia

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
MrRat spytaj sie B-50 o genetyke albo prześledź temat Twoja Chwila Prawdy IX

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566


wszystko w temacie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na siłe -> woda z parówek
na mase -> śledzie z miodem i nutellą
aha można zapić wodą z parówek wtedy się robi tzw "siłe mase rzeźbe"

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-02 17:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3581
buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha spadłem z krzesła :D:D paruffki som kól
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop.

Następny temat

sterydy w sportach walki

WHEY premium