SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka i testosteron (prolongatum)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Hej witam wszystkich . Mam pytanko- do cyklu metanabolowego z testosteronem ile potrzeba testosteronu na 100 tab. metki?
Jak to najlepiej rozpisać?
Dzięki z góry:0- Pozdro:)


Rocco00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez sobie 6 zastrz testosteronu. Jeden na tydyien

ojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO TEGOO METKA W 1 TYG 2TABL, W 2GIM 3, W 3CIM 4,W 4TYM 4, W 5TYM, 3 I W 6 TYM DWIE. ZAWSZE PRZED POSILKAMI I NAJLEPIEJ DZIELIC NA 2 DO 3 RAZY DZIENNIE.

ojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metki ojciec nie ma sensu brac mniej niz 3tab dziennie,bo ma bardzo krotki okres poltrwania i zeby utrzymac stale stezenie musisz brac minimum 3 razy dziennie... i najlepjej budzic sie raz w nocy o kolo 12 i mietka sie bierze po posilku a nie przed!! widze ojczulku ze pojecie o koxie zerowe... a co do ciebie rocco to napisz ile masz lat, ile trenujesz, jaka masz diete,i ktory to twoj cykl?? gdyz to jest tez wazne!! i uwazaj na udawanych ekspertow w dziale takich jak ojciec bo se kuku zrobisz...

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krulik, co ty opowiadasz!

ojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam 22 lata i ważę 86 kg.
W klatce mam 111 cm a w bicepsie mam 36cm.
Trenuję na siłowni ok. 3 miesiace- wczesniej też ćwiczyłem sporo, ale miałem przerwę.
Zalezy mi na przybraniu masy.
Mam 100 tab. metki i 5 strzałów teścia.
Jak to zjeść?
To jest mój pierwszy cykl.
Z góry dzięki za odpowiedz:)



Rocco00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


sorry zapomniałem dodać że mam ok. 192 cm wzrostu


Rocco00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten cykl ktory rozpisalem wyzej bylby dobry dla ciebie ,ale mysle ze jeszcze za wczesnie na koksowanie. po pierwsze trenujesz za krotko, masz slabe wymiary i podejzewam ze z technika tez nie najlepiej. zamiast wydawac pieniazki na cykl, wydaj je na dobre jedzenie i suplementy, ale tylko te najwazniejsze, czyli-bcaa-5g po treningu, glutamina-5g po treningu, kreatyna-5g po treningu, carbo-ok 50-100g po treningu, aminokwasy proste ok 8-10g rano na czczo i 8-10g przed snem no i na koniec proteina ok 40g na 3 godz przed 1 posilkiem i ok 30-40g na 30 minut przed snem.To wszystko co do supli.A ha i nie sluchaj krulika.

ojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108856
jak zalozysz nowego nicka, to przekop archiwum, podwieszone posty a w miedzyczasie pomecz sie na silce jeszcze z 20 miesiecy - wiec czasu na czytanie masz dosc

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojciec ty balwanie!!!!! jezeli zresz metka przed posilkiem to twoj problem!!! nie namawiaj do tego innych!!! a jezeli masz zerowe pojecie o mietku to co ty wiesz o innych koxach.... moze mu napiszesz zeby tescia sobie w zyly dawal bo tak lepiej wchodzi i najlepiej w kuta$@!!!! ogarnij sie kretynie...

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś lekkiego na początek?

Następny temat

Strach przed zastrzykiem!

Wiecej