SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytań pare

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyna

Wiek

19

Waga

68

Wzrost

174

Cel treningowy

Masa mięśniowa

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące w domowych warunkach

Uprawiane inne sporty

póki co żaden, od września basen i bieganie.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

W domu ławka z regulacją góra-dół, modlitewnik, wyciąg do nóg

Dieta

Jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

żadnych

Zażywane suplementy

żadnych

Ostatnio przerabiany plan

Plan Roniego ale niekonsekwentnie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Masz na myśli ten trening?
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą

Wiem, że dieta to podstawa i będę musiał przysiąść i ją skomponować za pomocą kalkulatora kalorii na potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Tak Etap 3 to ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Także zapewne zacznę nim ćwiczyć, dziękuję za udzielenie pomocy.

Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć do czego służy przedtreningówka i jakie białko polecacie- zdaje sobie sprawe, że to nie ten dział ale nie będę zakładał nowego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Zależy co rozumiesz przez słowo przedtreningówka. Na ogól jest to suplement którego celem jest albo poprawienie bilansu azotowego organizmu (pompa) albo pobudzenie - lub jedno i drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Tak, właśnie chodziło mi po co się to stosuje i jakie ma działanie. A co z białkiem bo wiem, że białko białkowi nie równe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Co do przedtreningówek - uważam że niepotrzebna rzecz dla początkujących, tak jak kolega wyżej napisał działa zazwyczaj mocno pobudzająco,
Whey Gold Standard - bardzo dobre białko, zaryzukuje stwierdzenie, że jedno z najlepszych, niestety cena nie mała ale raczej adekwatna do jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Faktycznie cena trochę odstrasza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ale po co Ci suplementy to jest tylko chemia przez pierwszy rok nie musisz niczego brac wystarczy ze skupisz sie na diecie, jesli chcesz wydawac kase na suplementy zainwestuj w pokarmy z np. lepszym białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Nie zawsze udaję mi się dostarczyć odpowiednią ilość białka, jest to między innymi spowodowane tym, że jestem na garnuszku u rodziców także na obiad jem to co jest zrobione, staram się dodawać do tego jakieś produkty które mają dużą zawartość białka lub w następnych posiłkach podwyższyć poziom owego białka ale nie zawsze się udaję, białko ma mi służyć do uzupełniania występujących braków w diecie a nie zastępować dietę. Jak już napisałem zalezy mi na jak największych efektach w ciągu 5-6 miesięcy ( na studniówce chciałbym wyglądać normalnie, nie za chudo, nie za grubo- tak jak mężczyzna powinien wyglądać) a jakiekolwiek niedociągnięcia w diecie mogą spowolnić ten proces, dlatego chciałbym się ubezpieczyć jakimś dobrej jakości białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
popieram Gnoma, ja jem dziennie po dwa obiady z makaronem/ryżem i piersią z kurczaka (poza tym 3 inne posiłki) i nie wystarcza mi to do zaspokojenia codziennej potrzeby na białko więc również używam proszku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałbym wrocic amatorsko do silowni

Następny temat

Problem z tricepsem

WHEY premium