SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mass

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245818

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
no to poka

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak dajesz rade to bdb nie wszyscy dadza rade tyle wszamac - gainer Ci zbedny ( ja sam daje ale mowie tu o sucharach ).
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
nie mówię , że gainery są złe , sam także stosowałem przeróżne , miałem nawet okazję spróbowania Mutant Massa ciasteczka i po prostu jest przepyszny , ale jednak ja lepiej się czuję , gdy zjem pełnowartościowy posiłek bo gainer w skali efekt/cena jest bez porównania gorszy , najciężej nakręcić się na te 6-7 posiłkow na dzien bo wymaga to wielu wyrzeczeń , ale jest to wykonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25354
Smak truskawka-banan bez rewelacji.
Rozpuszczalność słaba.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
Majkel a co to za problem kilo mieska zjeśc ed, ja tak wcinałem w zeszłym roku, teraz ograniczam sie do 600g-800g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja wiecej niz 750-800 ed nie dam rady poprostu
Odzywka bialkowa sie przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9590
Pomimo kilku negatywnych opini zakupilem smak truskawka-banan. Rozpuszczalnosc troche gorsza od czekolady ale po kilku chwilach idealnie sie rozpuszcza. trzeba poprostu mocniej trzepac shakerem. Po 2 worach czekolady truskawka banan to niebo w gebie. Wg mnie najlepszy smak do tej pory, a jadlem czekolade i ciastko z kremem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
było se kupic bombonierke jak Ci chodzi tylko o smak buehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
panowie jak wyglada ta nwoa wersja na tle starej?

jak z weglami w tym nowym i jak ze smakiem czeko ?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koko ja kupiłem starą wersję teraz na próbę 2,2 kg


podobno ta nowa ma jakiś inny matrix białek i gorszy smak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Extendavol

Następny temat

Pvl - Garg

WHEY premium