SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mass

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245997

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1557
waszym zdaniem ktory lepszy mutant mass czy mass xxl ??? bo zasatnawiam sie nad kupnem tego albo tego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to nie jest dzial od pytan matole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Bardzo dobry gai-ner. z tym smakiem intensywnym polecam picie z wodą wtedy jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
ales podsumowal kolege odeslij go do innego dzialu a nie wyzywaj odrazu.. moim zdaniem mutant lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a ile razy mozna powtarzac? pomijajac sama nazwe dzialu? gdzie w slowach opinie i zdjecia widzisz "pytania"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
do bolu > nie spamujmy forum pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
Dzisiaj po raz pierwszy spróbowałem smaku potrójna czekolada - 130g rozcieńczone z wodą.

Wypiłem bez problemów, przez myśl mi przeszło tylko tyle że jeśli jest w tym 26g białka to gainer powinien się dobrze sprawić ;)

Aczkolwiek jak na 26g białka to nie było go czuć w ogóle w tych 130g, smak porównałbym do kakao :)

Zmieniony przez - fluke w dniu 2009-11-11 19:09:13

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jak rozpuszczalnosc? byly grudki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
no właśnie nie było, spodziewałem się że białko stworzy z resztą jakieś grudeczki, ale nic z tych rzeczy nie poczułem, bo widzieć to nie ma za bardzo co - kolor bardzo czekoladowy ;)

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
orientuje ktos jakie ma proporcje w 100 g ? b/w/t ?

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Extendavol

Następny temat

Pvl - Garg

WHEY premium