SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mass

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245820

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Czekolada + mleko poprostu niebo w gembie:D Ja miksuje wiec wszystko jest ladnie rozpuszczone . Wedlug mnie gainer nr 1 na rynku. Tyle ze ładnie po nim wywalilo mi brzuch i troche tluszczu przybylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie przyleciało do mnie 6,8 kg, wrażenia po 1szej porcji:

Rozpuszczalność - aby całkowicie się rozpuścił trzeba naprawdę mocno potrzepać shakerem

Smak (wanilia) - słodkie to jak *** przy 100g gainera i 150g wody

Trochę za słodkie, ale ok

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-05-07 17:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
...no niestety, wysokokaloryczność i gigantyczne sugerowane dawki to masakra, łatwo się zalać...

...rośnijcie, a będzie Wam dane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego największe porcję jakie bd przyjmował to 100g, nie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Ile ma miarka dołączona do suplementu?Jeżeli nie dawkować takich proporcji jak zaleca producent to jakie i mniej więcej o jakich porach dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
jeśli jesteś hardgainerem możesz jechać rano i po treningu nawet dawkę podaną na opakowaniu (o ile pamiętam 260 g czyli 2,5 miarki), jeśli łatwo się zalewasz polecam rano samo białko a po południu albo po treningu pełną albo połówkę dawki

...rośnijcie, a będzie Wam dane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Jak narazie biore rano i po treningu,ogólnie nie widze aby mnie podlewało a z 6,8 zostało mi 5kg.W dni NT też brać jak w DT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
jeśli nie zalewa to bierz, mięśnie rosną kiedy wypoczywasz a nie kiedy ćwiczysz :)

...rośnijcie, a będzie Wam dane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
1 miarka = 65G Pisze Ci na opakowaniu.Ja zjadlem juz okolo 6kg i zalalo mi brzuszek ladnie ... , postanowilem oddstawic tego mutanta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
jak nie umiecie ułożyć stosownej diety i jecie suple jak popadnie to sie nie dziwcie ze tak wyglądacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Extendavol

Następny temat

Pvl - Garg

WHEY premium