SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pure American już dostępne!! Rewolucyjna cena!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
bialko zawsze się bierze według braków w diecie, jak diety nie masz to nie pomoze ci branie białka

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dokładnie jak napisał PK_Kaczor Ilośc porcji/ilości białka uzależniona jest od braków w diecie i po to się je stosuje - by uzupełniać.


Co do "zapachu" - normalne przy każdej odżywce - "kiśnie" - zachodzą reakcje chemiczne, produkt rozpuszczony i pozostawiony w temperaturze pokojowej ulega psuciu co wydziela swoisty zapach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Mam dietę, pięć posiłków dziennie tak jak to piszą na forach i białkiem to uzupełniam + do tego kreatyna przed i po siłowni . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Jeżeli pozwolisz... Masz obecnie cykl kreatynowy czy też bierzesz to z jakichś innych względów w ten sposób? (czyli przed i po treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
[quote=Krystian0516@wp Pl]Mam dietę, pięć posiłków dziennie tak jak to ...





Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-01-23 19:38:45

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Mam cykl z tą kreatyną . PK_Kaczor tak zabawne zabawne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Z tego co pisałeś to bierzesz przed i po treningu a skoro masz cykl to dlaczego nie pisałeś o dniach nietreningowych? Jezeli spożywasz również w dni nietrningowe to ok a jeżeli nie to już trochę gorzej bo nie podtrzymujesz stężenia w organizmie na odpowiednim poziomie co przekłada się na gorsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
najkorzystniejszym wg mnie rozwiązaniem jest stosowanie po 10g w dt i dnt, ale mozna również w dni nietreningowe stosować dawki 5-7g


napisz nam cos wiecej o swojej diecie, wtedy bardziej pomozemy, bo tak to jak chodzenie po omacku w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Właśnie teraz się dowiedziałem, że gdy nie ćwiczę to też muszę brać dzieki za info ,bo ja ćwiczę od poniedziałku do piątku i wtedy biorę kreatynę ,ale już teraz to zmienię i wiem że po miesiącu powinna być przerwa właśnie może być 15 dni czy musi być miesiąc cały ? :) a co do diety to jem jak najwięcej zaczynam od 9 pierwszy posiłek czyli same kanapki+ białko bo jestem w szkole następnie o 12 kanapki jakieś ciastko czasem ryż parówki lub jakaś sałatka jak wrócę do domu to zawsze coś pieczonego np.krokiety lub paluszki rybne maślanka i chleb razowy po siłowni obiad to różnie i o 20 ryba w oleju lub w sosie pomidorowym ,ale na prawde różnie jest z posiłkami aleleży co mam i na co mam ochotę ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
co do diety - brzmi tragicznie z tego co mówisz, może jest lepiej.... rozpisz przykładowy dzień razem z gramażem i godzinami posiłków.

co do treningów - 5*week na siłownui czy masz jeszcze jakies treningi? jesli 5*siłka to rpzesadzasz, sensowny plan i 3-4razy w tygodniu max bo przeciążysz stawy i układ nerwowy, a mięśnie nie nadążą z regeneracją.


E: - kreatyna - cykl 8tygodni, po nim minimum 6-8tyg przerwy, zaden miesiąc/2tygodnie


P.S. za krótko ćwiczysz i, bez urazy, za mało wiesz by brać już kreatynę, z sensownej diety wspomaganej odżywkami i suplementami uzupełniającymi ją zrobiłbyś to samo, a nawet więcej, na kreatynę przyszedłby czas niedługo

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2012-01-24 22:17:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych, radosnych, mokrych świąt:-)

Następny temat

RYWALIZACJA - 2011: PawelSzEvc - Moderatorzy vs Użytkownicy!! podsumowanie str. 14

WHEY premium