SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchnięcie po treningu..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
brzuch zostawiam na jutro :) właśnie wróciłam z siłowni zrobiłam serie łączone zgodnie z zaleceniem i powiem szczerze .. wykończona jestem:) zrobiłam nogi - przysiady ze sztangą na suwnicy i zaraz po tym wyciskanie na leżąco w poziomie i tak 4 serie .. potem na maszynie przody i znów wyciskanie ale do góry.. potem tyły na maszynie i prostowniki .. na koniec zmasakrowałam łydki :) po nóżkach zrobiłam bary, ale tu już było gorzej .. mam słabe ręcę w ogóle- nigdy nie ćwiczone.. a potem 30 minut orbitrek i 10 minut biegania. Powiem szczerze czuję, że żyję
Oczywiście nogi spuchły, nawet w kostkach ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
No serie łączone dają w kośc ale wtedy trening jest rewelacja

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
dają w kość, ale co dziwne.. dzisiaj nie mam aż takich zakwasów jak po ostatnim tygodniu .. wydaję mi się, że stopień trudności i intensywności był o wiele razy większy, a teraz nie czuję się szczególnie wymęczona- bardziej czuję bary i przedwczorajsze plecy.. przyzwyczaiłam się już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Organizm się adaptuje do wysiłku rzecz normalna

Aby były efekty trzeba będzie podkręcac tempo a potem regeneracja i będzie git

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
pochwaliłam dzień przed zachodem słońca;) padaczka.. nogi to mi wyłażą nie powiem skąd.. umieram
efekt - podobno zmalały mi 4 litery :) obwody wciąż nic, z wagi jakieś 0,5 kg w 3 tygodniu..
Dieta w zasadzie w porządku, jem 5 posiłków i chodzę w końcu najedzona..
Serie łączone - efektowne- na pewno zrobiłam furrorę i efektywne - weszły w pośladki i w udziec extra :)
Przy okazji- redukcja cellulitu jakieś 50 % w ciągu 3 tygodni, bez specjalnych kosmetyków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
No to git

A nastepnym razem zmniejsz ilość serii żeby nie katowac tak mocno nóg

Troszkę podciągniesz ich siłe i wytrzymałość to dołożysz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
do powtórzeń 14/12/10 ?
dzisiaj regenerację robię
co do brzuszka .. poczytałam tu i ówdzie na sfd i spotkałam się z opinią 20 min aeroby i dopiero masakrować brzuch ;) podobno lepiej się spala tłuszcz.. co o tym sądzisz?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Ja jestem zwolennikiem ćwiczenia brzucha na koniec każdego treningu tutaj raczej już kolejność treningu niewiele zmienia i tak tłuszcz jest palony równomiernie choć gdzieś czytałem że coś nowego w tym temacie wynaleziono.

Zakres powt jak najbardziej ok

Aero zwiększaj czas co tydzień a potrem ewentualnie hiita można by było wrzucić.

Ps brzuch kompleksowo ćwicz skos, dół, górę

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
właśnie studiuję właściwości hiit'a ..
co do kompleksowego ćwiczenia brzucha - jak najbardziej, ale największy ból i tak mam z dołem :)
zresztą jest nieźle, spodnie lecą .. chyba w końcu ruszyło :) jest radość.. bo w pewnym momencie brak efektów był deprymujący ;D i łapki przestają być zlane.. grunt to zauważać plusy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
bardzo dobrze przy dole brzucha pomocny byłby drażek

grunt to widziec plusy

pozdro w razie czegoś pisz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy sprzęt, Nowe FBW

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium