SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
jak podbudowac sobie psychike bo mam problemy po zabiegu ktory przechodzilem tzn mysle caly czas przed silka co mi dolega z kichawa i czasami to przeszkadza czy myslenie o tym moze chamowac przyrost masy miesniowej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
wez mi jescze odpowiedz stanowczo jezeli mam te dolegliwosci z nosem i mysle nieraz przed treningiem o tym to niemam motwyacji bede rósł?? np mysle jak ten nos wyleczyc bedzie ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
metoda afirmacji jesli chodzi o "podbudowanie"

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
bo mam problemy z nochem i chce nie myslec o tym nie miec nerwow to jak sie nastawic psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
wplywa cos psychika na mase miesni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
jestescie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Powiem Ci tak: czasem ja tak mam, że czegoś bardzo chce, TAK NAPRAWDE BARDZO, że niby nie możliwym jest ze dany cięzar podnose a jednak to robie, wystarczy się nakręcić dobrze a ćwiczenei dobrze zrobisz, dobrym cięzarem.
Np dzisiaj sie zmotywowalem i na ostatnia serie wrzucilem 15 kg na strone na łamanej sztandze i robilem wyciskanie francuskie na triceps i podnoslem sam 5 razy a w tamtym tyg nie moglem, tlyko raz mi sie udalo a nie motywowalem sie. Wiec ma duże znaczenie.

SIŁA TO 50% SUKCESU!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
czyli motywowac sie i nawet jak sie mysli o tym jak dolega cos to nie wplywa to na wzrost masy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Właśnie wpływa, im bardziej się zmotywujesz tym lepiej zrobisz dane ćwiczenie a w konsekwencji przybedziesz na masie

SIŁA TO 50% SUKCESU!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
ale mi chodzi o to jezeli po silce mysle o zlych rzeczach zwiazanym z kichawa moja to czy to ma wplyw ze wogule nie urosne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
mózg nie jest pełen tajemnic dla dzisiejszyuch naukowców, ale myslenie o tym nastakwianie sie na ocś ma wpływ, kulturysci wmawiają sobie że rosną, arnold pisał, że wyobrażał sobie swoje łapy że ma ogromne i wypełniają cała siłke czy coś w ty mstylu mysl pozytywnie jest jakiś związek psychiki z ciaem, nastaw sie na pozytywy

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
oki ale po silowni chodzi mi ze mysle a zle mi sie oddycha dyskomfort taki mam czy to zle cos wpływa??:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wał lędźwiowy

Następny temat

Ból u dołu pleców ! Pomocy ! ! !

WHEY premium