SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Ja raz miałem taką dziwną sytuacje jak wracałem z treningu Jechałem sobie autobusem i jacyś goście zaczeli się na mnie gapić i jeden pokazął palcem na mnie i podszedł do mnie i zaczeliśmy się nap*****lać w autobusie bo uderzył mnie butem w łeb, gość dostał w******l, a zaraz potem kanar do nas podszeł i bileciki do kontrol, jak autobus stanął to odrazu rura, a teraz to sa moi kumple

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dobrze się zapoznałęś z tymi kumplami heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Ktoś wspomniał o tym, żeby wychodzić na ulicę i załużmy patrzeć ludziom spotkanym na ulicy prosto w oczy i myśleć że zaraz się komuś np. przypier***i albo wywinie się walka :D . Ja tak robiłem już wcześniej... i serio pomaga. Jednakże jeśli miałoby dojść do walki z kimś innym, do którego nei jestem agresywnie wewnętrznie nastawiony to byłby problem... Wewnętrzny agresor potrafi i wywołać szybko nienawiść, ogromną pewność siebie i luz w walce. Popatrzcie na niektóre walki Wanderleia Silvy heh...

Mi to pomaga, ale każdy może mieć różny od tego sposób na pewność siebie w walce, oczywiście pominołem takie rzeczy jak treningi sztuk walk... Każdy musi znaleźć coś w sobie co mu pozwoli walczyć na 102.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co z tego ze jezdzi na mecze i sie leje to nic nieznaczy tak samo to ze trenujesz boks dostaniesz kopa w klate i co bedziesz mial z twojego boxu a takich cwaniakow tylko lac chociaz z taka psychika to trudne ktos tam sie wypowiedzial ze sparing sparing sparing ja uwarzam ze to pomoze ci tylko w technice walki a nie postepie w walce pamietaj ze na sparingach sie nie boisz bo wiesz ze to sparing a ulica to co innego adrenalina robi swoje musisz poprostu wiecej sie bic na ulicy wtedy psycha sie ulozy sama.
mnie tez kiedys taki koles prowokowal bramkarz z dyski chcial ze mna wyskoczyc ale mu odmowilem czasem odzywa sie we mnie taka mysl ze moze dostane raz w zyciu mocno dostalem gdy zlamalem nosa i szczeke i zakazdym razem mysle o tym przed kazda walka boje sie ze znowu sie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
musisz poprostu wiecej sie bic na ulicy wtedy psycha sie ulozy sama

dobijają mnie takie rady,czyli co jedynym sposobem na "utwardzenie" psychy jest stać się chuliganem,wandalem i zawadiaką???Jesteś spokojny i nikomu nie szkodzisz ale w obawie przed tym że mozesz zostać zaczepionym sam zaczynasz zaczepiać i szukać bójki gdzie się da???albo w nieco lżejszym wydaniu,reagujesz na każde nawet krzywe spojrzenie bo to przeciez oznaka słabej psychy jak ustąpisz nawet wtedy gdy będzie to najrozsądniejsze wyjście???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mowisz tez nazywam to utwardzaniem psychy ale niemialem na mysli tego ze jak ktos jest spokojny to powininen zaczepiac tylko powiniem walic jak zostanie zaczepiony wtedy jego psych moze podejdzie do gory i bedzie przygotowany nastepnym razem lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Mam kilku kolegow ktorzy maja wysoki poziom wytrenownia boksu chcialbym zobaczyc jak im kopiesz w klate , ostatni taki chlopak co tak myslal zostal w jednym bucie po strzale :)
Trzeba tez pamietac ze twarz to nie poligon doswiadczalny i czasem wystarczy jedno uderzenie i moze skonczyc sie trwalym kalectwem .
Co do tych walk to mam kilku znajomych ktorzy po lasach walczyli jako kibice uwazaja to w tej chwili za glupote .
Trzeba umiec ocenic sytuacje to jest to oczym pisalem wczesniej , nie moze zawsze sie bic to podstawowa sprawa jest .

poczytaj kolego dokladnie co tu wypocilismy wspolnie bo w niektorych sprawach jestesmy prawie jednomyslni a na tym forum sa tez ludzie mlodzi i nie mozna im tu takich rzeczy pisac ze kop w klate i trzeba sie lac , ja uwazam ze trzeba unikac walki o ile to mozliwe .
To daje prawdziwa sile wewnetrzna bo jesli unikniesz walki swiadomie choc czujesz ze moglbys dac rade to okazesz sie madrzejszy choc nie mowie czasem trzeba sie bronic , jak sie ma doswiadczenie i jakies pojecie to mozna nawet dymem w twarz dmuchac .
Trzeba umiec oceniac sytuacje , a co zrobisz jak wyskoczysz do kolesia a on po chwili wyjmnie noz , mozesz wtedy sprobowac kopa w klate ale wiesz co jezeli gosc wie co z nozem trzeba robic to nie ma na to obrony i szpital :mozesz czuc sie wtedy kozakiem moze ci watrobe odetna ale bedziesz kozakiem .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"No to dobrze się zapoznałęś z tymi kumplami heh" - Extremalnie

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ktos wyciagnie kose to ja gnata i wtedy zobaczymy albo jak bym niemial przy mnie to moze sprint albo walka niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
przedmówco, zyjesz w świecie różowych smoków jeśli tak myślisz

samo wyjęcie pistoletu z kabury jest zbyt długie przy konfrontacji z napastnikiem uzbrojonym w nóż.

najlepiej *******lać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie...

Następny temat

tuniki

WHEY premium