SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

psychika ulica

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 2339
a ktoś jakieś ćwiczenia na psychike nie mówcie o sparingach bo nie mam aktualnie możliwości jeżdżenia na mma dodam ze ćwicze na siłce od miesiąca w normalnej walce myśle że dałbym rade przeciwnikowi swoich rozmiarów wyprowadzanie ciosów uniki mniej więcej kumam ćwiczyłem dużo razy na treningach tylko chodzi o tą psychikę kiedy dochodzi do jakiejś konfrontacji to zaczynam myśleć o różnych rzeczach np. co jak uderze go za lekko i dostane kontre od razu albo co bedzie dalej keidy podchodzi jakiś klient i zaczyna wymachiwać łapami i wyzywac mnie to odrazu miękne
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1000 Napisanych postów 4641 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 127355
Jaką Ty normalną walkę ćwiczysz na siłce? Obijanie wora na salce fitness?

Te Twoje lęki są pokłosiem braku sparingów i walk, obijać wora to sobie można w stodole na wiosce ale jakbyś wygrywał z rówieśnikami w jakimś sporcie walki od razu działałbyś automatycznie.

PODCHODZI DO MNIE KLIENT, WYZYWA I WYMACh**E ŁAPAMI - jaki klient, Czesio z 7C? Dzieckiem jesteś, nie masz z żadnymi klientami do czynienia, prawdziwy KLIENT z półświadka by Cię wziął pod pachę i sprzedał do burdelu w Berlinie.

Tobie po prostu brak pewności siebie bo jesteś zestrachany, stąd Twój chyba już 100 temat na tym forum. A byś poszedł do normalnego klubu SW i w miesiąc myślenie by się zmieniło.
4

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 2339
gościu sparingi nic nie zmienią chodziłem na mma 5 miesięcy wiem że to nic nie zmienia ale dodałem to do postu

Zmieniony przez - Jakub122333 w dniu 2019-08-11 22:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1000 Napisanych postów 4641 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 127355
A wygrywałeś na tych sparingach? Chodzić a wygrywać to 2 różne sprawy.

Nie, ani trening w piwnicy, ani wprowadzanie się w stan BERSERKU nie pomoże.

Pod walkę trzeba ćwiczyć walkę a nie robienie pompek w domu.

Poczytaj o treningu mentalnym w sztukach walki i combatach, może coś Ci w głowie zaświta.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-08-11 23:15:20
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13 Napisanych postów 21 Wiek 22 dni Na forum 21 dni Przeczytanych tematów 543
Nie ćwiczę w domu chodzę na siłownie z tym BERSERKIEM to z ciekawości zrobilem temat sparingi były lekkie bylem w klubie z owiele starszymi ludźmi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13 Napisanych postów 21 Wiek 22 dni Na forum 21 dni Przeczytanych tematów 543
z innnwgo acc pisze jak coś bo jestem na tel
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 175 Napisanych postów 400 Wiek 18 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50111
Jakub122333
a ktoś jakieś ćwiczenia na psychike nie mówcie o sparingach bo nie mam aktualnie możliwości jeżdżenia na mma dodam ze ćwicze na siłce od miesiąca w normalnej walce myśle że dałbym rade przeciwnikowi swoich rozmiarów wyprowadzanie ciosów uniki mniej więcej kumam ćwiczyłem dużo razy na treningach tylko chodzi o tą psychikę kiedy dochodzi do jakiejś konfrontacji to zaczynam myśleć o różnych rzeczach np. co jak uderze go za lekko i dostane kontre od razu albo co bedzie dalej keidy podchodzi jakiś klient i zaczyna wymachiwać łapami i wyzywac mnie to odrazu miękne

Słuchaj, a nie lepiej unikać takich sytuacji?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie mam za bardzo jak a jeżeli nie chce być dalej zaczepiamy to musze coś zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 2558 Napisanych postów 14843 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293864
Jakub122333
gościu sparingi nic nie zmienią chodziłem na mma 5 miesięcy wiem że to nic nie zmienia ale dodałem to do postu

Tyle w temacie Uważasz, że 5 miesięcy to tak dużo? Może akurat Ty potrzebujesz więcej czasu na przełamanie się.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 486 Napisanych postów 816 Wiek 115 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 47672
Możesz sobie ćwiczyć dalej 100 lat i nadal możesz być wystraszony na ulicy, osobiście znam byłego mistrza podkarpacia w boksie (wiem wiem, śmieszny tytuł, ale staram się nakreślić temat) który dostaje cięzki łomot na ulicy od dresiaków z piwem zakupionym w żabce po przecenie. Więc to nie jest tak że SW cię przełamie, oczywiście możesz nabrać pewności siebie, odwagi, ale to nie jest pewne na 100% że tak się stanie.

Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-08-12 11:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie wiem co mi zostało na sztuki walki nie mogę chodzić
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki + kalistenika

Zestaw 1