SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
mnie np. probowano okrasc 6 razy

ło kurde,to co Ci kasa z kieszeni wystaje czy co???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Co do tych cwiczen na psychike ktore opisal Michal M to uwazalbym z tym patrzeniem w oczy i robieniem grozniej miny .Jak by szedl jakis czlowiek ktory by sie na mnie dziwnie patrzyl do tego z grozna mina to albo bym padl ze smiechu albo ...
Mysle ze kazdy w zyciu musi przejsc swoje w ten czy inny sposob i tyle !

Do kolegi i tego opisu nienawisci w oczach przeciwnika , to dziwne jak by mial serduszka w oczach :)

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Co do tych cwiczen na psychike ktore opisal Michal M to uwazalbym z tym patrzeniem w oczy i robieniem grozniej miny .Jak by szedl jakis czlowiek ktory by sie na mnie dziwnie patrzyl do tego z grozna mina to albo bym padl ze smiechu albo ...

Chyba mnie nie zrozumiales do konca, nie chodzi o to zeby lazic po ulicy z grozna mina, ta mine masz zrobic jak juz Cie ktos zaczepi-chodzi bardziej o to aby Twoja mimika odstraszala od zaatakowania, a nie denerwowala/pobudzala do ataku/badz smieszyla.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Witam.
Moim zdaniem tu nie chodzi o robienie min w razie zaczepki lecz o oddzialywanie na przeciwnika. Michal dobrze w sumie napisal bo oddzialywac psychicznie mozna po przez robienie min. Po przez miny wyrazamy swoje emocje. Robiac "zla" mine odrazu mozna poznac ze ktos albo jest z czegos niezadowolony albo jest np. agresywnie nastawiony do rozmowcy. Lecz "kluczem do sukcesu" nie jest robienie min lecz oddzialywanie na drugiego czlowieka.

jedyna przestroga - miej szacunek do wroga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedzcie mi jak ćwiczyć kamienną twarz - taką żeby nie pokazywała emocji - Giertych kiedyś tak miał ale terazz już się uśmiecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
ekhm...byla kiedys taka gra - kamienne twarze sie nazywala.
Napewno bys sobie przy niej mimike wycwiczyl

...na wspolczesnym polu walki nie liczy sie czlowiek, licza bity i bajty...
http://komputery.katalogi.pl/forum-12/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
ja kiedys też miałem tak ze jak miałem sie lać to sie bałem i wogule. Ale skumplem co miał wiecej doświadczenia walkach i zaczepakach w szkole na żarty sie laliśmy i tak zawsze sie kończyło ze każdy myślał ze sie już naprawde lejemy. To mi troche pomogło bo troche byłem pewniejszy siebie> Później zaczełem chodzić na siłownie to też pomogło i pomaga przewalczyć mójk lęk i teraz zamierzam sie zapisać na jakąś samoobrone lub coś w tym stylu zastanawiam sie nad jujitsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ekhm...byla kiedys taka gra - kamienne twarze sie nazywala.

ja znam tą zabawę pod pojeciem "POMIDOR"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Ja tez od razu pomyslalem o slynnej grze "Kamienna twarz", ale nie wiedzialem czy Mariusz wlasnie do ttego pije, wiec profilaktycznie powstrzymalem sie od odpowiedzi:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tę grę "pomidor" to i ja znam - w takich sytuacjach jak ta gra zawsze śmiać mi się chciało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie...

Następny temat

tuniki

WHEY premium