SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pseudo efka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dostalem lek na grype Gripex Max:P jest tam 30mg chlorowodorku pseudoefedryny :/
Co najlepsze dzialanie ma zblizonedo tussipectu:P energia mnie troche nosi<boje sie lyknac wiecej> poce sie jak porabany <efka + goraczka>

Stosowal to ktos jako pobudzacz?? i czy to ta sama efka co w tussi??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
pytanie do osobników którzy jedzą tussi:

jakie dawki stosujecie i jakie ich jest przeznaczenie ???

ja nie łykam dla redukcji tylko na pobudzenia gdy mam ciężki dzień itp
okazje specjalne - zauważyłem że w moim przypadku działają nawet bardzo małe dawki + kofeina (2 tussi + sporo guarany) równie dobrze co większe ilości po których mam podobny dopał przez 2-3 h apotem jakiś taki ch..wy zjazd że aż nie wyrabiam:
zimno, ciepło, twardo, miękko, jestem pobudzony ale nie mam kompletnie siły, jakaś depresja się włącza itp, że nie wspomnę że po 5 tussi łykniętych o 11 rano nie mogę zasnąć do 4 nad ranem

ktoś ma podobnie, o co tu chodzi??? jestem superwrażliwy na tussi czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
pseudoefedryna a efedryna to nie to samo, chyba trochę barziej działa na Ciebie efekt placebo

Mnie tam nie nosi po gripexach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Racja, wkręciłeś sobie, albo masz mocną gorączkę! Jakby miało to aż takie działanie jak opisujesz, gripex'ów i leków tego typu brakowałoby w aptekach, stacjach benzynowych i kioskach!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
jak zjesz kilka tabsow i zapijesz kawą to bedziesz latał
ja bralem to cudo i sie dziwilem czemu tak sie poce, patrze a tam pseudo efka, oczywiscie bralem wieksze dawi niz kazali
nie bylo pobudzenia raczej, ale od podrapania sie po głowie robilem sie caly mokry
oczywiscie bylem chory, wiec nie iwem jak to dziala normalnie
mozna by przypuszczac ze to mozna zastosowac jako diuretyk, bo do efki i jej dzialania jako spalacza to nie ma co tego porownywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
kiedys se klepne jak bede zdrowy :D ale uwierzcienigdy sie tak nie pocilem :D nawet jak stoje robie herbate to sie leje ze mnie :P
pobudzenie nie jest tak mocne jak po tussi ale jest:D tera pomimo goraczki i zmeczenia pocwiczylbym:P pobiegal cokolwiek:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
krzykacz - ...a tak to brakuje tussi tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
bez kitu, przed sezonem przetestuje to jako diuretyk, bo tez pamietam ze po niczym sie tak nie pocilem
i szczac tez sie chcialo, ale to akurat nie wiem czy od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to mentosah czasami nosi
Chwala Bogu ze tussi wspomaga bo ostatnio cena efki tureckiej zwala z nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Heh Gripex Max jest slabszy od tego

http://www.gsk.com.pl/produkty/Sudafed.html

wiec jak chcesz skorzystac z urokow pseudo efki to wez to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4257
ja 2 sudafedy biore przed basenem i jest super. ale nie za czesto max raz na 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
pseudoefedryna chyba ok 9 razy słabsza niz efedryna.
czyt.nieekonomiczna.
=]

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 alfa reduktoza

Następny temat

koszty koksów

WHEY premium