SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pseudo Ninja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


siema ... co do nazwy to .....hmmmmm .... musi byc jakas ponetna :) myslci myslci ... no i nad logosem na koszulke ...zeby dalo sie nas rozpoznac :] a wlasnie jakich butkow uzywacie ?? moje to Nike Air Pivot Plus (dokladnie to te na dole foto ) ahhh sa wspaniałe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
No i oczywiście możemy założyć własną mafię. Tak żeby był respekt do nas... Ja tam używam butów Pumy model z kolekcji CELL. Niech się prężnie rozwija nasza działalność. Koniecznie tę nazwę trzeba wymyślić. No nie wiem a na razie idę i się zastanowię. Moje propozycje:
]styl dowolny
]przebiec i przejechać(wolne tłumaczenie parcour na polski)
]uwalnianie
] sztuka ruchu niedostępnego
]SRU od( '' '' ulicznego)
]ranowanie z ang run
]polrun
]polran
]wspinol

nie wiem samo badziewie mi do głowy przychodzi

dawajcie dalej...

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
nasz jezyk jest troche glupi :D ale cos sie postaram zmajstrowac..

-Kaskaderka
-Miastoszenie
-Skakane
-Sztuka Obijania Sie
-Adrena
-Parkerowanie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po Pierwsze to czy jest Ktos z Krk, bo chcę kogos poznać z krk !! a Drugie to najlepsza nazwa to chyba
#Miasto Biegi
#Kretynizm(też dobre :P)(mama to powiedizała tez moja :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342


Ja w tych butkach daje rade, tylko że moje nie mają różowych detali tylko szare - świetna, dobrze przyczepna podeszwa.

Od niedawna zacząłem trenować parkour z kumplami. Nazwa naszego teamu to S.P.I w wolnym tłumaczenie Stado Pędzących Imadeł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Fajne butki, i podeszwa też taka jak chcę. Ale na razie biegam w starych, jak będę bardziej zaawansowany to sobie cos na pewno sprawie.

Ludzie z Wrocka odzywać sie na Parkoura.

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Ja trenuje juz około 2 tygodnie. Narazie sie rozciagam(mało czasu mam) i chce dojsc do szpagatu . Ostry trening parkour-u zaczne w maju (po 5-6). Czy jest jakas ekipa lub osoba w okolicach katowic ktora tez sie w to bawi (ja jestem z Miko (mikołow), mam jednego kumpla ale zbieramy ekipe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


witam. Jeszcze jedno. Mam zamiar urozmaicic street cl8imbing o kilka rzeczy (przynajmniej w moim ewykonaniu). Mowie o saltach i roznych trikach. Zobaczcie sobie te stronki a zrozumiecie o czym mowie (zobaczcie filmiki)
http://www.multilevelmoves.com/MLMv3/html/modules.php?name=Reviews
http://xp3.aliencreations.com/headNav.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze ten jest the best
&raquo; http://mvm.recongamer.com/ma-finest.wmv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2102
Po obejrzeniu filmu z ostatniego linka, powiem tylko: "KU-RWA, JA PIER-DOLE!!!!!!!" Za***iste bardzo jest to... Nie do opisania, ten film to wielki hit światowy, który czeka sobie niezauważony, aby ujrzeć kiedyś światło dzienne, aby oczy wszystkich ludzi, z całego Świata, bez względu na narodowość, wyznanie czy kolor skóry, skierowały sie na niego... Piękny film, zapier dech w cycach...


POZDROWIENIA!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOREKTA

Następny temat

Czy to dużo ???

WHEY premium