SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pseudo Ninja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21
skad jesteś chętnie bym sie do tego dołączył trenuje już free run(YAMAKASI) od 2lat niestety sam umiem już dość sporo i bardzo mnie coś takiego pociąga miałem już takich wpadów chyb 12(samemu) niestey 2 skończyły sie na komisarjaci a że nie jestem pełnoletni to mnie puszczono czekam na odp I JESZCZE RAZ PODKREŚLAM TO JEST CCCCCCCOOOOOOOOLLLLLL!!!!!
KORNI

artek artek artek artek artek artek artek artek artek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11843
witam ja tez to trenuje , jestem z odolanowa ( 30 km od kalisza ) narazie jestem początkujący. Nasza grupa z odolanowa utrzymuje kontakt z grupa z kalisza oto oni : http://www.kalisz.mm.pl/~req/ParkourPatriots(trailer).avi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1030
qrde tez bym sobie poskakał.Tylko ze niewiem za bardzo oco tu chodzi bo na zaden link mi nie chce wejsc i nie moge zadnego filmika obejrzec zebym wiedział jak mam to robic dajcie jakis dobry link

zycie to walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21
ty koleś dam ci kilka www.mundinho.skyblg.com www.leparkour.pl www.urbanfreeflow.com 

artek artek artek artek artek artek artek artek artek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
Swego czasu zainteresowałem sie tą zabawą ale musiałem to odłożyć z powodu kontuzji=> skręcanie kolana :-/ której doznałem na treningu tkd tak przy okazji wynalazłem sobie świetne miejsce do treningu parkour w...lesie. Raz jest tam strzelnica i wysoka na jakieś 6 m ściana a dwa znalazłem ścieżke prowadzącą przez jakiś dziwny rów chyba jakieś stare okopy i trzeba nieźle zręcznym być by bie tam nie zabić biegnąc więc miejsce świetne Niech no tylko kolano mi wyzdrowieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, widze, że rozmowa się tutaj niexle ciagnie, ale dalej niewidze nikogo z Krakowa :(, a tutaj w sumei zaraz by się znalazło miejsce do treningów :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
jeżeli znacie liste ćwiczeń prowadzących do perfekcji to prześlijcie ją na [email protected]ęki z góry

lubie sporty ex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
piszę pierwszy raz na forum czyli siema :P widzę świetny temat dla mnie:) trochę skacze przez płoty, murki, barierki wchodzę na budynki itp. ale najlepsze moim w byciu "pseudoninja" jest to że z kolegą raz na jakiś czas biegniemy w nocy do lasu i ostro trenujemy:) mamy osprzęt i poprostu nim ćwiczymy:) sai, shurikeny, różne noże do rzucania, nija ken, kije z lańcuchami, escrimy itp:)spróbójcie kiedś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
siemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
pomurzcie mi znaleść kumpli kturzy by chcieli ćwiczy zemną i z moim kuzynem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOREKTA

Następny temat

Czy to dużo ???

WHEY premium