SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening FBW - porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 98
Witam. Od kilku miesięcy przeważanie trenuję 3 razy w tygodniu po 90 minut(tylko tak mogę).
Na początku moim celem była poprawa sprawności fizycznej, rozruszanie się na worku i nie chce z niego rezygnować lecz dodałem kilka ćwiczeń. Teraz chciałbym to jakoś poukładać.

Trening to przeważnie rundy 2,5/1odpoczynku
Skakanka,
"kickboxing na worku" / walka z cieniem(z obciążeniem na rękach i nogach) kilka rund
Później robie rundy
1.Podciąganie nachwytem max , przysiady 20(nie zawsze)
Pompki 25, podciąganie podchwytem max ,
2. Wiosłowanie w opadzie do klatki 12
Brzuszki25 (nie zawsze) uginanie ramion ze sztangą max 12, skakanka
Ćwiczenia robię tak samo w rundach 2.5 min z przerwami 1min. Każde ćwiczenie wykonuję 5 razy.

Chciałbym prosić Was o jakieś sensowne poukładanie tego chaosu.
Nie chce rezygnować z treningu na worku a chcę to sensownie połączyć z wymienionymi ćwiczeniami.
Dodam, że chciałbym poprawić swoją sylwetkę, nabrać troszkę masy mięśniowej. Spożywam duże ilości białka, do tego kreatyna. Z wagą nie mam problemów. Jest możliwe w ogóle połączenie takiego pseudo Fbw z jakby nie było ostrym cardio na worku?












Zmieniony przez - Freque w dniu 2024-04-19 02:31:43

Zmieniony przez - Freque w dniu 2024-04-19 02:33:50

Zmieniony przez - Freque w dniu 2024-04-19 02:38:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 442 Napisanych postów 913 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10986
U mnie w dzienniku masz screeny z fbw pod sporty walki chyba jakoś 2 ostatnie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Witaj?
Rozumiem że na jednym treningu chcesz wykonywać ćwiczenia na worku typowo pod sporty walki a jednocześnie wykonywać ćwiczenia siłowe?
Jeżeli tak to ja przede wszystkim skupiłbym się na tym aby zrobić porządną rozgrzewkę I w pierwszej kolejności wykonać sobie obwody typowo siłowe a na koniec treningu zostawić sobie walkę z workiem kopanie w worek czy wszelkiego rodzaju takie techniczne aspekty pod sporty walki. Wtedy najpierw bym nieco siłowo zmęczył sylwetkę przepracował mięśnie a później dopiero popracował kondycyjnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Tutaj niestety nie bardzo można to sensownie poukładać. Skoro chcesz tak trenować, to tak też rób. Jeżeli jednak chciałby ułożyć sensowny plan treningowy, to sugeruję wprowadzić np. dwa razy w tygodniu trening full body workout, angażujący największe partie mięśniowe, ćwiczeniami wielostawowymi i głównie duże partie mięśniowe. Raz w tygodniu możesz zrobić trening stacyjny, crossfit, czy też kompleksy sztangowe (jak zwał, tak zwał).

https://www.sfd.pl/Kompleksy_sztangowe__podstawowe_informacje-t825220.html

https://www.sfd.pl/FBW__Full_Body_Workout-t1135959.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyjemność z treningu - porady

Następny temat

Dips, Arnold Press i Skullcrusher - technika do oceny

WHEY premium