SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyspieszone spalanie tłuszczu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dodra dobra, Ronnie, musimy uwazac bo znow zrobimy "bydlo" i Mateo bedzie kasowal gwiazdki co weekend na ktore ciezko sie pracuje

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
wlasnie,powoli i spokojnie
Pozdrawiam

"Ze wszystkich zwierząt jeden człowiek umie się śmiać, choć on właśnie ma najmniej powodów."

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1333
Ronnie piszesz że używasz pasa, termogennników i diety i oczywiście aeroby. Pochwal się jakie masz efekty. Interesuje mnie takie rozwiązanie więc pomogła by mi opinia osoby co to stosuje. Ja będę brał THERME PRO tylko nie wiem kiedy robić aeroby. Zawsze robiłem rano a mówią że THERME brać przed drugim śniadaniem i potem przed treningiem. Czyli THERME brać po aerobach. Jak to jest w twoim przypadku. Kiedy robisz aeroby? Czy jesz przed nimi? Kiedy bierzesz termogeniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
- Efekty juz ci mowie. Przez 3 tygodnie spadlo mi 4 cm w pasie i 2,5 kg tluszczu.
- Ja trenuje aeroby zaraz po treningu silowym.Tzn. Moj trening opiera sie teraz na wysokiej intensywnosci:male przerwy, super-mega-a nawet giga serie. Po tym jestem juz mokry, a nie wspomne o aerobach. Sam trening trwa ok 45 minut i drugie tyle aeroby.
- Radze zawsze przed bo termogeniki podnosza temperature ciala, rytm serca a co z tym idzie zwieksza sie spalanie.
- Jak cwiczysz aeroby rano, to zarzuc terme zaraz po wstaniu. A potem przed sniadaniem cwicz aeroby. Tylko nie kazdy tak moze. Ja na pusty zaladek jak biegalem to sie malo nie porzygalem. A termogeniki (Hydroxycat) biore 3 razy dziennie. Po wstaniu ( sniadanie nie wczesniej niz 30 minut po zarzyciu ), 30 minut przed obiadem i 30 minut przed kolacja. Ostatnia porcja nie pozniej niz o 18 bo potem mam klopoty z zasnieciem.
!!! Pamietaj ze termo w wiekszosci powoduja obnizenie apetytu takze jedz tylko wartosciowe rzeczy. Najlepiej bialko bez tluszczy i mniej ww. Prawdopodobnie robisz rzezbe, tak wiec sprawa wyglada.
Jak masz jakies jeszcze pytania to wal.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1333
Interesuje mnie jeszcze jakie ćwiczenia stosowałeś na brzuch i ile razy w tygodniu go ćwiczyłeć. Ile razy w tygodniu robiłeś aeroby? I czy stosowałeś jeszcze jakieś suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Najlepsze ćwicznie na brzuch, to spięcia z uniesionymi nogami w górze. Bo wtedy mieśnie są napięte non-stop, a ty robiąc spięcia zmieniasz intensywność napięcia. Ale najlepiej to robić kilka ćwiczeń po trochu, tak jest chyba najlepiej.

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Z brzuchem to roznie bywa. Trzeba mniec naprawde silny zapal do niego, bo machac to kazdy potafi. Moj trening jest instyktowny, a brzuch cwicze na 3 lub 4 razy w tygodniu. 3 cwicznia po 3 serie do bolu. Przerwy miedzy seriami ok 45 sekund. Teraz stosuje tylko odzywki biakowe przeciw spadkom masy, suplementy bralem zima.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...No cóż.Brzuch marzeń!
Cwiczę te mięśnie od dobrego roku ,wykonuję 3 zestawy.
Spinanie -nogi uniesione i skrzyzowane 20-25x4
Podciąganie kolan do klatki na ławce pochyłej 10-15x4
Zwykle skłony lecz bez opuszczania tułowia do samej ziemi(czuję wtedy napinanie mięśni)20-30x4
Jak na razie efekty są takie sobie.Z tym że zaczynając miałem nadwagę.Każdą sesję treningową zaczynam właśnie od tej grupy mięśniowej.Pisaliście o pasach.Ja również zakładam pas nagrzewający.Tonący brzytwy się chwyta.Ale musze powiedzieć że wbrew opiniom jednak mimo wszystko pocenie w tej części ciała przy zastosowanym pasie jest napewno większe.Czy daje to dodatkowe spalanie tłuszczu w tej okolicy pozostawiam bez odpowiedzi.
Brak mi troche czasu na areoby,ale chyba będę musiał się zmoblizować i zacząć.Brzuch trenuję trzy lub cztery razy w tygodniu i poświęcam ok 10-15 minut gdyż wykonuje przerwy 20-30s.
snake


snake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak myślicie daje coś chodzenie z wciągniętym i napiętym brzuchem (nie na mxa ale troche) ? Bo słyszłęm ze to cos daje, ale jak próbowałęm to wytrzymałęm kilka godzin ale więcej juz nie mogłem...

Pozdrawiam
"Nie szata zdobi człowieka, ale to co pod nią ma"
- TOM -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mililitr w Tricu...to chyba zart!!!

Następny temat

Jak stworzyć mega łapy

WHEY premium