SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stworzyć mega łapy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Dawno nie pisałem na forum ale musze sie o coś zapytać
jak uzyskać duże łapy mam już dosyć duże ale chce mieć mega duże jakie ćwiczenia i ile seri ( prosze o dokładność )
dzięki :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
marcin100 kulturystyka to powolny i bardzo złożony proces.
Po drugie nie ma idelanej recepty na jak to mówisz" mega łapy" Na jhednego działa to na drugiego już nie.

Pakuj trzymaj diete a powolutku łapy urosną!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Dieta, Trening, Odpoczynek, Częsta zmiana treningu, Durze obciążenia i jeszcze raz odpoczynek.

Ja jestem normalny, to cały świat jest inny!!!

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Zeby przypakowac lapy musisz caly nabrac masy, albo bardzo dlugo cwiczyc.

marcopolo
1

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze: ćwiczyć całe łapy - zarówno bic, tric jak i przedramiona. Jeżeli przy robieniu bica przedramiona wysiadają pierwsze to czas się za nie wziąć. Poza tym zgadzam się z przedmówcami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mega ćwiczeniami

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki ale chodzi mi o jakiś plan najlepiej masakryczny żeby do***.. bica czy trica, czym ile seri i powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Na bica rob siudemki i modliwtenik LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Polecam post "Eksplozja Bicepsow" Gladiatora. Dla mnie to cwiczenie to prawdziwy morderca ramienia. a na triceps polecam francuskie wyciskanie sztangi znad czola do tego francuskie w staniu sztangielek i linki. No i tak jak mowili przedmowcy cwicz przedramie. Ale nie powiem ze na efekty nie trzeba bedzie czekac, cierpliwosci. Powiem Ci jeszcze jedno. Wielkosc ramienia to jedno a to jakie robi on wrazenie to drugie. Choc sam mam w ramieniu jedynie 38,5 cm dzieki temu ze mam malo tluszczu na ramionach miesnie sa niezle widoczne i nie zamienilbym ich na 43 cm w ramieniu jakiegos tlusciocha, bo moim zdaniem to wogole nie wyglada. Zycze sukcesow

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 34 w bicu też bym się z żadnym tłuściochem nie zamienił ( proste i logiczne)

ello A B S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyspieszone spalanie tłuszczu.

Następny temat

Łydki jak Diamenty

WHEY premium