SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady ze sztangą na barkach !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
Witam !

Po przysiadach z sztangą która waży jak na razie 32kg, ale dopiero zacząłem ćwiczyć jakiś miesiąc temu, to bolą mnie plecy. Technikę wydaje mi się mam dobrą bo nie robię tzw. kocich pleców. Tylko robię przysiad samego końca. Na yt oglądałem, że robią to do kąta 90 stopni. Tak jak mówiłem, że z techniką jest dobrze, bo robię jak na filmach K** i jest wszystko ok aż nie zejdę niżej niż 90 stopni :d Robię źle, że do końca czy nie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
nagraj film z boku i wrzuc.
juz mielismy pare osob robicych wg nich cos dobrze a byla tragedia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
ok film się postaram wrzucić dziś wieczorem :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale postaraj się, w dobrej jakości i w dobrym oświetleniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
Zrobiłem dwa filmy na mniejszych ciężarach niż mój roboczy, ponieważ robiłem to w swoim pokoju. Na siłowni robię ale na większych ciężarach. Wrzucę dwa filmy z wiosłowania sztangą i przysiadu z sztangą. Ocencie moją technikę, ale teraz widzę, że jest słabsza niż mi się zdawało :d







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
I jak pomożecie czy nie ? :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
przysiad.
klate wypchnij do przodu sciagnij lopatki.
lordoza ledzwiowa, zobacz w dolnej fazie ruchu co robisz, pojawia sie uwypuklenie tam gdzie powinny byc plecy wklesle.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wioslo zbyt malo dynamicznie. pracujesz samymi rekoma wg mnie.
ciezar opuszczaj by jak najbardziej rozciagnac lopatke w koncowej fazie ruchu spinaj plecy i lopatki, lokiec nie powinien przekraczac krawedzi plecow. musisz sie nauczyc pracowac najszerszym grzbietu, poczucic ten miesien bo obecnie blado jest z wyczuciem pracy plecow z tego co widze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
ale głownie chodzi mi o przysiad dlaczego bolą mnie plecy przy 3 i 4 seri :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
napisalem ci.
czytaj ze zrozumieniem i wyciagaj wnioski.
nie utrzymujesz naturalnej krzywizny kregoslupa w dolnym odcinku plecow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA DUŻĄ MASĘ! PORADY?

Następny temat

Przechodzimy na redukcję trwającą miesiące 4 :)

WHEY premium