SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
za rok dwa zobaczysz jakie będą efekty, bo trudno się wypowiadać kto co osiągnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Postanowiłem posłuchać doświadczonego kolegi Gats'a i odpuścic katowanie się zwykłymi przysiadami robiąć po 150 lub wiecej powtórzeń.Co myślicie o takim planie:Przysiady bułgarskie 4x15 z hantlami [5kg],Przysiad klasyczny z hantlami 5x15/20,martwy ciąg ze hantlami 4x12,wspiecia na palce 4x25 co o nim sądzicie? byscie coś zmienili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1970
Nie rozumiem cię za bardzo chcesz ćwiczyć całe ciało czy tylko nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
katowanie nóg przez dwa dni chyba z głowy Ci wybijałem w temacie sprzed tygodnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
cwicze całe ciało fbw,pn,sr,pt. a w sobtę chce poświecic całą energie na nogi,co ot ym myślicie? i czy te cwiczenia co napisałem są ok czy jakieś macie inne propozycje :) sorki ze tak zawracam dupę ale chce trenować a nie siedzieć przed kompem cały dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1970
Więcej nie znaczy lepiej.Jeśli tak bardzo zależy ci na nogach to możesz w dni FBW zrobić oprócz przysiad jakieś dotatkowe ćwiczenie na nogi.A w sobote możesz zrobić jakieś ćwiczenia plyometryczne które też bardzo przydadzą ci się w piłce nożnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Nie wiem czemu ale dla mnie raz w tygodniu nogi to za mało nie wiem czemu. Jakoś tak mam w psychice,ogólnie wiem ze potrzeba regeneracji tym bardziej nóg ale jak bym robił w sobotę same nogi i czekać cały tydzień to nie zostanie wykorzystany potencjał i bedą sie nudzić,jestem dosc zielony w tych sprawach i dlatego tak pytam o wszystko wybacz jak cie męcze Marku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1970
Jeśli będziesz robił FBW 3 razy w tygodniu i na każdym z tych treningów zrobisz 2 ćwiczenia na nogi to będzie naprawdę ok.W dni które nie ma FBW możesz robić ćwiczenia plyometryczne.Ja sam trenuje piłke nożną a na nogi robię tylko 1 ćwiczenie 3 razy w tygodniu.A w pozostałe dni skupiam się na plyometri i dodatkowo się rozciągam.Nie mam problemu z regeneracją i efekty są dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Dobrze dzięki wielkie,zalezy mi zeby trzymać formę kopyt ogólnie to mój konik w głowie i boje sie ze mi zanikna mięśnie tych nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Prędzej Ci zanikną jak tak będziesz myślał to stres dla organizmu, podwyższony kortyzol, no i można popaść w choroby psychiczne, jest tzw bigoreksja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stagnacja - wyciskanie na ławce

Następny temat

wskazówki do dalszego postępowania

WHEY premium